1 kızın hayatı soz konusu

Benim ailem ayrıldı annemle beraber yaşıyorum yalnız bizimle beraber bir abla daha yaşıyor oda dul 2 tane kızı var küçük kızı bizle kalıyor yalnız büyük kızı babasında kalıyor dun bize geldi hattını kırdını söyledi aaa neden filan dedim sıkıldım kullanmıcam dedi akşam uyumadık öyle filim felan izledik sonra bana bir adamın kadın sattını numarasını oğrendini durmadan eve geldiğini oyuzden hattını kırdını söyledi ama anneme söyleme babam biliyo zaten dedi :( bunun bitane üvey annesi var demeyin filimlerde olur bu sadece uydurma ama valla çok kotu bir insan benim aklıma o anlatmadan önce olur filan diyorum çünkü bir arada zorla açık kıyafetler giydirdiğini söyledi :( napim şimdi annesine solimmi :( ya da anneme solim o doğrru olanı bilir demi

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Git annenle bir konuş ne yapman gerektiğini sor.Bana kalırsa eğer söyleme kızın annesine.Eğer ki

kızın babası birşey yapamıyorsa annesi ne yapabilir.

0|0
    0|0
    • Belki yalan söyledi babam biliyo diye of ne bilim kalbim hala çık sert atıyo korkudan

• :( ne yapsam şimdi acaba onla konuşup iknamı etsem ne desem ikna olur ama

• Onunla konuş ve annesine söylemeniz gerektiğini söyle.Bunu bilmeye hakkı olduğunu belki ona yardım edebileceğini söyle.Ona yardım etmek istediğini onun için üzüldüğünü.Annesine söylemeye ikna et.

Erkekler Ne Diyor 6

• ailesine söylemelisin

0|0
    0|0
  • polisi arayın ak anası babası ne yapacak

0|0
    0|0
  • olayı iyice anlat şimdi. ortada bir kız var muhtemelen yaşı küçük (yaşı kaç belirt) ?

0|1
    0|0
    • 17 filan galiba ya olay anllatım gibi işte babam biliyo adam kız satıyo beni durmadan rahatsız ediyodu oyuzden kırdım hattımı hatta gece eve gelip cama vuruyodu filan dedi annalı ile bağdaştırmayı ben yaptım çünkü Bi ara açık kıyafet giy diye zorluyodu

• Ya anlamıyosun dedim diyelim yalanlarsa bidaha bana hiç bişey anlatmasaa ee sonuç gene aynı olcak

• bildiğini yapacaksan bizim zamanımızı niye çalıyosun.

• Söyle ailesine kızcağızı satmaya çalışıyor belii

0|0
    0|0
  • a şıkkı ailesine söyle lan bıde bu yazıyı okudumya lanet olsun :)

0|0
    0|0
  • Anne söylemelisin bence. Ama annenle anlaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• annenele konuş önce

0|0
    0|0
  • Hem annene hem de annesine de soyle. Kızı başı boş bırakmayın. Sahipsiz sanmasın kendini. Güven de olduğunu hissetsn.

0|0
    0|0
    • Ee söyleme,dedi uf hadi söylesem annesi alsa gelse aynı evde yaşıcaz bana kin turmazmı

• Senin iyiliğin için söyledim dersin yok anlamayacak bir tipse uzaktan izle derim. Bir sorun olursa çıkarsa bir sorun o zaman söylersin sende

• yazık yaa sen direk annesiyle konus bence yoksa kıza yazık olacak

0|0
    0|0
    • :(

• üzülme ve onun annesine sole kesin sende kızsın kendini düşün onun yerinde ya da anneni annesinin bilmesi gerekk

• ohaa neler oluyor hayatta.

Bence sölemelisn.

0|0
    0|0
Yükleniyor...