Uzun bir ilişkinin en güzel yanı?

Bu soruyu Ayşe Arman'ın ''çıplak ve yalnız'' romanının yazarı Hamdi Koç ile röportajından esinlenerek sordum. Orada aynı soruya Hamdi Koç şöyle cevap veriyor: ''yalan söylemek zorunda olmamak. belki artık söyleyecek yalan kalmaması da denebilir ama sonuç aynı. güven tabii. kötü bir sürprizle karşılaşmayacağını bilmek. uzun arkadaşlık gibi aynı hatta ondan daha iyi...''

Peki beyler sizce aynı kadınla yıllardır birlikte olmanın en güzel yanı nedir? Bir de burçlarınızı yazarsanız sevinirim :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onu seviyorsam, saygı duyuyorsam oda bana kişiliğime saygı duyoursa onu hertürlü kabul eder yıllarca ölene dek bilrikte olurum :)) Başak burcuyumm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaman geçtikçe karşılıklı olarak nerede ne yapacağımızı bilecek olması tarafların en güzel yanı çünkü bir insanın karşı tarafa kendini anlatması çok zor. Bugünün şartlarında ailesine arkasını dönüpte giden insanları gördükçe karşı tarafa kanından olmayan birisine uzun süre bağlı kalmakta başka bir güzel yanı. (Aslan)

0|0
    0|0
    • evet, güzel anlatmışsın katılıyorum

• Hayatını düzene sokmasıdır

0|0
    0|0
  • yıllardır birlikteysek zaten birbirimize güveniyoruzdur,iyi kötü bütün huyumu suyumu bilerek benimledir,evlenilebilitesi yüksektir...sabah sabah uyku sersemi yine saçmaladım galiba .s .s

0|0
    0|0
  • Karşındaki seni tanır, Sen de O'nu. Birbiriniz hakkında bilmeniz gereken bir şey veya bir yalan yoktur. İkiside birbirlerini en doğal halleriyle severler, rol yapmaya veya bu tip şeyler olmaz. Yani uzun bir ilişkinin en güzel yanı "doğallıktır". Ayrıca kovayım :)

0|0
    0|0
  • Terazi burcu soruyu yaşamadan cevaplayamam

0|0
    0|0
  • yemek yapmayla uğraşmayacak olmak tabii ki

0|0
    0|0
    • ne alaka yemeğini mi yapacak zannediyorsun? uzaktan devam ediyorsa ilişkiniz o zaman ne olacak?

• senin gibi beleşçiler yüzünden bu durumdayız ne olur yemeği ona yaptırmasan da dışarda yesen? ne olur ha ne olur? gerçi senin nickinde hayır yok mersedes diye nick mi olur.

• bağlılık.Su gibi yemek gibi sigara gibi.gova burcuyum bacım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bu yoruma katılmıyorum.bazı insanlar başka şeylerin peşine düşüp yine yalan söylüyorlar ama sen güvendiğin için farkına bile varmıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...