Erkek arkadaşımın çalışmaya başlaması ile ilgili?

Erkek arkadaşımla 1 buçuk yıldır birlikteyiz ve 1 hafta önce çalışmaya başladı. Şirket teyzesinin ve inşaat malzemeleri satıyolar belediyelere vs.

Şimdi öncelikle sektör hakkında hiç bir bilgim yok ve şirkette ne yapıyolar onu da bilmiyorum. Benim sorunum benimle hiç ilgilenmemesi. Çalıştığını ve müsait olmadığını biliyorum ama beni rahatsız eden benle ilgilenmezken benimle ilgileniyomuş gibi davranması. Mesela saat başı "-Aşkım napıyosun? +Takılıyorum aşkm sen? -Ben de şirketteyim işte" konuşmasını yaşıyoruz ve bu beni delirtiyo.

Akşamları eve gittiğinde çok yorgun olduğunu ve ona destek olmam gerektiğini söylüyo ama onun ilgisizliğinden dolayı benim hiç içimden gelmiyo ona şirinlik yapmak. Ve yorgun olmasına rağmen arkadaşlarıyla gezmeye falan gidiyo. 12 gibi eve dönüp uyuyo.

Bu arada şu an için farklı şehirlerdeyiz 1 haftadır birbirimizi göremiyoruz. Bunun da bir etkisi olabilir mi? Ve çalıştığı için bu şekil ilgisiz olması normal mi?

Ben anlayışlı biriyim çalıştığı için konuşamamayı anlarım ama ilgisizliği anlayamıyorum?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Acele etme biraz zaman ver çocuğa

0|0
    0|0
  • Öncelikle çalışmaya başlaması güzel bişey.Hep işsiz olsa ilerde napıcaktınız bir düşün.Yeni başladığı için biraz zamn alıcaktır işlerin rayıına oturması.Karşılklı konuşarak bu ufak sorununuzu halledebilrisinz.İlerde aynı şehirde olucakmısınız bilmiyorum ama, eğer olucaksanız, iş sonrasnda sennle görşmesi daha doğru olacaktır tabikide.Eğer yine sennle ilgilenmeyp arkadaşlarıyla gezerse o zman sen haklsıın ve ona gerekn cezayı vermekte özgürsün.Umarıım eski mutlu günlernize dönersiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...