Eurobasket 2013 başlıyor. Turuva nasıl geçer sizce?

eveett, malumunz bugün eurobasket maceramız finlandiya maçı ile başlıyor.sizce nasıl biter? turnuva nasıl geçer? 2011 e göre ben milli takımı iyi gördüm :)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• ömer onanın sakatlığı kötü oldu zaten eneste yok

çeyrek final garanti ama sonrası mechul

1|1
    0|0
    • evet ömer olmalıydı 15 gün snra feln geleblr herhlde. takım yarı finale gelse ömer katkılarını yne yapar :) olmasa da takmdaki her oyncu belli sevye de takım da iyi olnca açık kapatılablr :) sonçta bu yıl kerem de yok engin de yok ama kapatılıyor :)

• ruhsuzduk kısaca

• kendmiz kaybtmştk

Erkekler Ne Diyor 14

• takım hazır gözukmedı ama turnuva oldumu ümit var madalya beklıyorum ben yarnkı mac cok onemlı kazanarak abslarsak sonunu getırırız :D

1|0
    0|0
    • yarn ki maç bir daha cepte zorları daha gelmedi :)

• aynen öyle daha cokta heycan verıcektır umarım :D

• umarım :)

• Turnuva başlangıcı önemli yunanistanı ya da rusyayı geçip 2.olabilirsek diğer gruptan gelen Hırvatistan,slovenya ispanya karşı artı 2 galibiyetle çeyrek final yaparız sonrada kura şansımıza göre ilerleriz ama önemli olan en az 2. olabilmek mümkünse tek malubiyetle ilk turu bitirmek

0|0
    0|0
  • Ben sunu anlamiyorum. Karsi tak hakikaten guclu ama bizim ne eksik voleybolda ayni.bi fransa bir rusya ppolonya brejilya yav bir sirbistan bile kici kirik dagitir bizi.genelleme yaptim

1|0
    0|0
  • En az final bekliyorum

1|0
    0|0
  • al iste bitane daha,ben erkekleri mac manyagi bilirdim demekki kizlardanda cikiyormus

0|0
    1|0
    • evet beğenemdn mi.

• herkes filme bakinca oyuncu mu olacak,yapmak istedigin seyi izlemekle degil gider uye olursun oynarsin kendini gelistirirsin zaten hocalar anlatiyor artik ne kadarini kavrarsan sana kalmis,niyetim kimseyi kuck dusurmek degil ama hep bakan seyreden bir toplum olduk

• boş boş dizi takip etmktense tv de. turnuva takip etmeyi tercih ederm :) en azından spora hevesm olduğnu gösterir bu zevk aldğmı gösterir.dedğm gbi yaşmda genç ilerde neden olmasn :) herkes filme baknca oyncu olmaz ama iyi bir film izlerken iyi bir oyncu nasıl oynar görürler ;)

• tanjeviçin tekrar milli takımın başına geçmesiyle tekrar çıkış yakalayacağımızı düşünüyorum ömer onanın takımda olmaması bizim için biraz sıkıntı olsa da ve kağıt üzerinde biz favoriyiz ve maçı rahat alırız turnuvada yine iyi şeyler yapğacağımıza inanıyorum

0|0
    0|0
  • Gazete ve spikerlerin yorumuyla bir kac mucize yaratip geri geliriz.

1|0
    0|0
  • hazır değil daha takim yav bişey yapamayiz bu sene

1|0
    0|0
    • ekskleri vardı ömer onan da sakatlanmş ama ilk maç zor değil ısınırlarsa iyice bn şans veriorm.hatta dış atış yüzdeleri yükselse bnce favori takım birinclk için

• Ben başarılı olacağımıza inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Başımızda Tanjevic gibi bir koç varsa korkum yoktur. :) İtalya gelmesinde karşımıza yoksa final'e kadar çıakrız :D

0|0
    0|0
  • bu sen daha iyiyiz hidoda döndü süper süper kimse durduramaz bizi hatta ilk 3 maçıda alıcaz bak gör yazıyorum buraya :))

0|0
    0|0
  • ilk maçı kesin alırız

0|0
    0|0
  • tek eksiğimiz finale kadar gelip yenilmek ya da istikrar hiç gelememek

0|0
    0|0
  • bana göre 2010 FIBA Dünya Kupasında 2. olduğumuz zaman ki kadar iyi görmüyorum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 80 sayı bulduğumuzu düşünsek ki öyle düşünüyorum 50de bırakmalıyız onları zor bir rakip olduklarını sanmıyorum

Gruptan kesin çıkarız zaten 55 yıldır yenemediğimiz bir İtalya var ama bunun üzerimizde bir baskı yapmasına gerek yok Yunanistan ve Rusya zor rakipler

Tanjevic'in favorileri İspanya,Fransa,Yunanistan,Litvanya bir de biziz madalya alacak kapasitedeki takımlar bunlar ona göre,Fransa yerine Rusyayı koyuyorum ben umarım bir bronz madalya olsa da ülkemizi mutlu ederiz

0|0
    0|1
    • çok kötü bir bşlangç yaptılar ama bzm takmlar böyle işte bn toparlancaklarna inanıyorm.iyi bir ders olmştr sanrm onlara.

• valla çeyrek finalde rüya olur böyle gidersek

• böyle gidersek olmaz tbi.tam aksi bir milli takım izledk yarn da tam aksni iyi anlmda izlerz inş. bazen böyle durumlar gçlü kılar umarım bzi de gçlü kılar.

• turnuvayı 3. veye 4. olarak bitiririz diye düşünüyorum ama yinede milli takımıa güvenim tam

0|0
    0|0
    • her şey performanslarna bağlı çok potansiyelli bir takm aslnda.

• iyi şeyler olur umarım

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...