Evet kızlar sorum sizlere

sokakta gördüğüm o anda hoşlandığım bir kıza allah dünyayı 6 günde yaratmış ama 5 gününü sana harcamış dese birisi size ne cevap veriridiniz?hiç tanımadığınız birinin sizden hoşlanmasını bir anda nasıl karşılarsınız?ne yapmam lazım o kızı kaçırmamam için?şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• inanmazdim cunku mukemmel degilim bazen biri gelip "cok guzel oldugunu soylemek istedim der" (yani inglzce der) ama inanmam cunku okdrda guzel degilim :)

0|0
    0|0
    • :) sen kendini güzel görmesende birisi gelip sana o lafı diye bilir ya da başka şeyler söyler seni etkilemek için ne yapmam lazım orada

• odadaki en guzel kiz olmak nasil bir duygu diyebilrsn :p

Kızlar Ne Diyor 6

• sokakta görür görmez hoşlanılır sadece fazlası olamaz ve bu sadece benim icin yapılmıyordur diye düşünürüm dikkate almam .

0|0
    0|0
    • özgüvenimi fazlamı görürüdün yani

• Teşekkür ederdim.Ve bu lafı söylemek için kaç gündür düşündüğünü sorardım :) Sonuçta kapasite yetmez 5 gün beni yarattıysa 1 günde bunun gibilerine ayırmıştır Allah yazıktır günahtır lan :D

0|0
    0|0
  • Güzel lafmıs. Ben sevdim..

0|0
    0|0
  • Nazikçe teşekkür eder, uzaklaşırdım..

Çok etkilenmezdim sanırım.

0|0
    0|0
    • peki senden hoşlandıysam nasıl etkileye bilirdim seni

• O dediğine bakılırsa birini durdurup bir şey diyip etkilenmesini beklemek de saçma değil mi ? /:

• tamam konu sapmasın ne yapmam gerekiyor böyle durumlarda seni etkilemek için

• Bu konulara Allahı karıştır ma derdim

0|0
    0|0
    • yuuuh ne kadar geri gittin dön gerii ne zaman sordum kim bilir bu soruyu hangi kafadaydım Allah bilir :)

• Soru detayını okumadım bu arada.. Şimdi cevap vermemin bir anlamı yok :) Ayrıca konunun sporla ne ilgisi var , kategori yanlış.. .)

• aynen sporda niye sormuşsam :)

• evet bir günüde senin gibi aptallar için ugraşmış derim uzaklaşırım :D

0|0
    0|0
    • yuh niye be

• iyide sokakta gördüm ben seni sana söylüyorum sadece zaten

• he o zaman teşekkür ederim bnde sokakda diyorsun sandım ya :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Madalyonun diğer yüzü de var .. Her ne kadar janjanlı olsa da , bunun diğer ucu sözlü sarkıntılık ve tacize eksik teşebbüs olarak adlandırılır. Karşındaki de bu ayrıntıyı biliyorsa , savcılığa kadar çekebilir seni , bir de onlara ne demek istediğin ve hayatında 1 kere kalkıştığın konusunda 2 word sayfası uzunluğunda bir janjanlı kompozisyon hazırlamak zorunda da kalabilirsin. İnandırabilirsen kabahatler kanununa göre 85 tl ceza öder , ama siciline de yüz kızartıcı suç olarak işlenmesine engel olamazsın. İnandıramazsan ,edebiyatın orda göçerse ... asıl janjan o zaman başlar . Zira mahkemesi 2 yıldan önce bitmez , ki genelde 3 aydan 1 yıla kadar hapis istenir ,sonunda da alacağın ceza paraya çevrilir ve karar okunmaz .okunursa infaz edilmesi gerekir, para işe yaramaz...

Umarım kız hukukçu çıkmaz

1|0
    0|0
  • Bi erkek olarak üff snn be slk derdim.

0|0
    0|0
  • Şansını dene derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...