Başkasının sevgilileri hakkında ufak bir soru

Selamlar ,

Arkadaşlar hiç arkadaşınızın ya da tanıdığınızın ya da sokakta gördüğünüz hemcinsinizin sevgilisini kıskandığınız,iç geçirdiğiniz oldu mu ?

Biraz itiraflarımızla baş başa kalalım ... :)

Saygılarımla ...

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

• çok olmadı ama bir arkadaşım vardı bir tane rus sevgilisi vardı yok böyle bir şey siyah saçlar mavi gözler beyaz ten gerisini sen düşün afeti dilber...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• imrenir ve nazar değmemesi için maşAllah derim Allah'a da bana daha iyilsini ver diye dua ederim :D

1|1
    0|0
  • Sevgilisini değil de sevgilisinin ona yaptıklarını kıskandığım oldu. Bazı insanların sevgilileri çok romantik bu da beni çileden çıkarıyor :@ Niye benimki odun deyip iç geçiriyorum

1|1
    0|0
  • olmadı

0|1
    0|0
  • Bize böyleleri denk gelmez ki... demişliğim oldu...

0|1
    0|0
  • ah evet bir kere oldu sonunda çekememezliğimden kızı engelledim :D

0|1
    0|0
  • olmadı ...

0|0
    0|0
  • olmadı dıen yalan soyler

0|1
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • sen içinden geçirmişsin sanırım seni gidi seni

0|0
    0|0
    • Yok yok ben genelde merak ettiklerimi soruyorum,başına gelenleri değil.Samimiyim bu konuda pekte dikkat etmem "daha iyilerini onların olsun" der.Yoluma devam :)

• olmadı olmasında

0|0
    0|0
  • Hayır, olmadı.

0|0
    0|0
  • Tabikide oldu.Hele o arkadaşım olan kızın sevgilisi kendini affettirmek için çok güzel bir video hazırlamış ohooo neler yapmış valla aralarındaki aşkı ne zaman görsem kıskanırım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yani bazen olmuyor değil :)

0|1
    0|0
  • bayağı oluyor ya :D kısa boylu erkekler almış uzun kızları kızlar da bir güzel bir güzel :D tövbe tövbe ondan sonra böyle kızlar mal zaten salla olmaması daha iyi diyorum:D

0|1
    0|0
  • Olmadı aslada olmaz.

0|0
    0|0
  • bizim komşu oğlunu çok kıskanıyorum taş gbi sevgilisi var

0|0
    0|0
  • Kimsenin karısında kızında sevgilisinde gözümüz yok.

0|0
    0|0
    • " Arkadaşınızın sevgilisine göz diktiniz mi " diye sorumu yöneltmedim zaten ...

• Olmazmi oldu tabi .. 3 yıldır çıkan bir tanıdık var valla bir imreniyorum anlatamam .. Benim hiç uzun ve gerçek bir ilişkim olmadı çünkü . Bu devirde gerçekten seven az sayıda insan var

0|0
    0|0
Yükleniyor...