Hangi partinin davranışları size olumsuz geliyor?

Hangı partının eylemlerını davranış yapısını olumsuz buluyorsunuz gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz neden ben mph nın gereksız olduğunu düşünüyorum partının ırkçılık yaptığını düşünüyorum bu vatanı hep bırlıkte kurtardığımızı unutuyorlar sadece düzgün tartışmak ıcın sordum kötü nıyet bırbırımızı kırmadan fıkırlerımızı paylaşalım teşekkür ederım

Güncellemeler:
Hem fabrikalar hem de toprak

Herşey emekçinin malı

Tufeyliye tanımayız hak

Dünya emeğin olmalı

Cellatların döktükleri kan

Kendileri boğulacak

Bu kan denizinin ufkundan

Kızıl bir güneş doğacak

Bu kavga en sonuncu kavgamızdır artık

Enternasyonalle kurtulur insanlık

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Akp dışındaki bütün partiler.

2|2
    0|5
  • akpkk

0|2
    2|4
  • hepsinde bir olumsuzluk var hiç biri mükemmel değil...

1|0
    2|1
  • Akp mi ne heh işte ondan.

0|2
    3|4
  • Göt kıllarıda benim psikolojimi bozuyo

0|2
    3|4
  • Enternasyonal ve ümmetçi tüm partiler...

0|1
    2|3
    • Çok yanlış nesın sen?

• ortak noktamız kapitalizme / liberalizme karşı olmak :)

• Kapıtalızme karış omuz omuza :) Sosyalizmin, hem de kapitalist gericiliğin ortasında, hiç kimse bir şeylerini feda etmeden kurulacağını düşünmek bir masaldır."

• Hepsi olumsuz

0|0
    0|3
  • hepsini olumsuz buluyorum. hatta birini olumlu bulan insanları da olumsuz buluyorum.

0|0
    2|3
  • Tüm partiler gereksiz, hiç biri de bir işe yaramıyor.

0|1
    3|3
  • White party .

0|1
    3|5

Erkekler Ne Diyor 4

• akape

2|1
    3|3
  • Cehepe

4|1
    2|3
  • Bütün komünistler ve Yeşil komünistler olarak tabir ettiğim Ümmetçiler.

1|0
    1|3
    • +1 Aslında komünistler, ümmetçilerin şakşakçısı şu sıralar. Çünkü ümmetçilerin sayısı daha fazla.

• Kardeşim daha ülkeler kendi aralarında birleşemiyor. Bak ortadoğuya? İç savaş var. Adamlar 20 milyonluk ülkeyi bir arada tutamıyor hepimizi nasıl tutsun?

• O savaş bıter elbet amaçlar farklı dedıgım gıbı en uygun sosyalızm dır kımse kımseden üstün olmadan hakkı olanı kazanmalı elbet olacak

• bdp ve bütün kürtçü partiler. dağda türk askerine kurşun sıkıp , mecliste milletvekili maaşı alanları lanetliyoruz, onları meclise sokanlarında allah bin türlü belasını versin.

hesabı sormaya osman pamukoğlu geliyor hepar geliyor

1|1
    3|2
    • Bı bıtmedınız her gün bırı gelıyor

• he ayrıca islam , sanılanın aksine savaş dinidir. savaşmak onurdur.

• Yok su partıyı bıtırırım yok bu partıyı bıtırırım sana ne oluyor o zaman kardesım esıtlıkten bahsedıyoruz mhp yı kötülüyoruz gelıp laf söylüyorsun sımdı sen kendını has turk sanıyorsundur aynen uzatmayalım sız chp yıde bıtırırsınız Osman öyle demıs ya hadı bakalım merak ettım bende umarım uyanırsın uykundan görüşürüz

Yükleniyor...