3 ayda halledebilirmiyim.

1.92 boyundayım 72 kiloyum vücut hatlarım yeterince belli olmasına ragmen kendimi zayıf hissediyorum ve yaklaşık 10 kilo alıp vücudumu geliştirmek istiyorum 3 ayda yapılabilinir mi olabiliyorsa beslenme nasıl olmalı

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• zayifsin zaten biraz ye bence :D proteinli yiyecekler ye. istedigini yiyebilirsin aslinda. 3 ayda vücud yapamazsin yanlizca bir yil felan alir oda ski bir programla

0|0
    0|0
    • zaten kaslı bir vücuda sahibim tek sorum kilo 3 ayda 10 kılo alabilirmiyim saglıklı bir sekilde

• Iste diyelim mesela.makarna üstüne sos döktün onun üstünde peynir(parmesan mesela) gibi :D

• Makarnadan kacıs yok zaten ya .d

Kızlar Ne Diyor 7

• 3 ayda 300 kilo bile alirim yeter ki isteyeyim

0|0
    0|0
  • fıstık ezmesı ıyı dıyorlar her gun kaşık kaşık ye

0|0
    0|0
  • Evet spor salonuna git baya bir protein al

0|0
    0|0
  • Bencede biraz kilo almalisin. Cok yemek ye. Hamur isi felan. Annen sana sarmalar dolmalar yapsin :)

0|0
    0|0
  • her ay 3 kg alırsın

0|0
    0|0
  • 3 ayda 10 kg alırsın

0|0
    0|0
  • Kilon normal kilo alma sadece vücudunu geliştir.

0|0
    0|0
    • vücudumda yag yok sadece kas zaten pek fazla yemeye agırlık vermeden sporla ugrastım tek sorunum kendimi zayıf hissediyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• benim boy 1.80 ben 70 kiloyum zaten çok kilon 85 kilo olsan bile yeter sana mükemmel vücut yaparsın

0|0
    0|0
    • kardes valla nedense kendimi fazla zayıf hissettim kas yonunden sorun yok

• en azından 80 kilo olmalısın daha güzel olur

• senin rahat 20 kilo alman gerek fitnessa yazıl kas da yaparsın 20 kiloyu 3 4 ayda alabilirsin bol yemek yiyerek ve body yaparak on numara vücudun olur

0|0
    0|0
  • Çok öğün ye, az ye

0|0
    0|0
  • ektomorf isen alamazsın 3 ayda 192 cm e 72 kilo çok az çırpı gibisin

0|0
    0|0
  • Aynı sorun ben de de var birader ya 186yım 66kiloyum. Ben de body e gidiyorum vücudumda yağ yok kas var. Ama ne kadar yesem de kilo alamıyorum.

0|0
    0|0
  • 3 ay uzun zaman halledilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...