Aşkım sana kek yaptım dese?

Sevgiliniz bir gün yanınıza gelip "aşkım çok uğraştım sana kek yaptım tadına baksana" dedi diyelim.Sizde heycanla aldınız hayvan gibi ağzınıza attınız.Fakat afedersiniz ama Leşş gibi olmuş.Adeta mutfakta b.ok yapmış sanki kendisi.Tepkiniz ne olurdu? beğenmiş gibi yapar mıydınız?

Güncellemeler:
Nimete B.ok denmez diyen arkadaşlar.Benim ne amaçlı kullandığımı iyi biliyorsunuz şimdi burda ortamın atmosferini bozmayın gereksiz gereksiz
Bikaç kişi hariç alayınız yalancısınız.Aşk kırılacağını bile bile doğruyu söylemektir.Kişilik testimi yaptım dağılabiliriz :D

0|0
22|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Bu ne mk zehirlencez yemin ederim git ayran getir derim :D

0|1
    0|0
  • bu ne lan ben sana böyle mi yapıyom ? derim

0|1
    0|0
  • 1. nimete bok denmez

2. eline sağlık der, göstermeden peçeteye tükürürsün, kabalığa lüzum yok :@ .d

1|0
    0|0
  • :D yaptigi hareket çok hoşuma gider tabi . tadi cok kotu demem nasil yaptigini sorarim . sonra ' su sekilde yapsan daha iyi olurdu , istersen bir daha deneyelim birlikte ?' derim :)

0|0
    0|0
  • Benim icin yapmis kirarmiyim onu

Ama derim bu olmamis hadi beraber yapalim diye

0|0
    0|0
    • külahımda duymuş

• insanlar alışmış birbirini terslemeye.Ben kimseyi terslemem kaşınmadıkca.İnsanlarla aramı iyi tutmaya çalışırım.Kimseye sarkıntı olmam rahatsız etmem.Ortam yumuşasın diye şakaya vuruyorum hitabete bak falan yazmış.Diğeride kes demiş.İkisinide bloklarım sorularıma yorum yazamazlar bukadar basit.Kötü birşey yaptığıma inanmıyorum bu sitede

• Anliyorum seni ama ne bilim yalın ol bence

İyi geceler

• Kek yapmasan mı sen acaba canım salata falan yap ne bileyim derim :)

0|0
    0|0
  • Sen bana kelek yaptın diye bir şarkısı var Nil karaibrahimgilin o geldi aklıma ama ben bu durum da dürüst olmasını beklerdim ama tadı berabtsa goturmezdim de:D

0|0
    0|0
    • sen bana kelek yaptın was his here? :D allah sana ters tarafından baksın ya o sana kek yaptım olmasın :D

• Hahaha tabikide dediğin gibi ama o kek yaptım deyince ama sn bana kelek yaptın diye devamı geliyordu bende öyle yazdım iyikide yazmışım guldun çünkü :)

• Begenmıs gıbı falan yapmazdım o an ıgrenc oldugunu soylerdım beraber yapmayı teklıf ederdım

0|0
    0|0
  • hiç sesimi çıkarmadan yerdim valla, ikinci dilimi bile isterdim yani :)

0|0
    0|0
  • Olmamış bu canım. Bir dahaki sefere daha güzel olacaktır.

0|0
    0|0
  • O guzel ellerine sağlık der öperim elini.. ama belli etmem üzülür :/

0|0
    0|0
  • bence her konu icin gecerli degil bu

0|0
    0|0
  • daha farklı cümlelr kurup aynı sonuca vara bılrıısn aslında iğrençlığın lüzumu yok...

soruna gelınce onun yaptığı herşeyı beğenırım ben beğenmesem bile o yaptığı için dünyanın en güzel yemeği gıbı gelır afıyetlede yerim...

0|0
    0|0
  • :D ıykkkkk iğrenç .Immm

Bi saniye benim keke alerjim var cidden başım döndü kuscam ambülans çağır falan derdim

0|0
    0|0
  • Lavobo nerde diye bağırır direk lavaboda çıkarırım...:D

0|0
    0|0
  • nasıl olduysa aynen söylerdim.

0|0
    0|0
  • Oy aşkımın ellerine saglık nasılda güzel yapmısss derim

0|0
    0|0
  • bunu kendin ye deyip yüzüne atarım

0|0
    0|0
  • yapmam . keki bırakıp sevgilimi yerim .

0|0
    0|0
  • Teşekkür edip sonra yerim derdim :)

0|0
    0|0
  • belki tutmamıştır o kadar malzemeye kıymış belki bir dahakine güzel olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sana annen birşey öğretmedimi derim :) orada tokatı yerim kek yerine :) içecek olarakta suratıma tükürür :) çok güzel ayrılık sebebi oldu işte

0|0
    0|0
  • Bana bir tane, beğenmeme şansı olan erkek göstersene? Hmm harika olmuş demek, belki günlerce ve yıllar sonra aklına geldiğinde gene tekrar edecek bir tripten seni kurtaracak. En güzeli şudur:

-Hayatım mmmm harika olmuş, bir dilim daha versene

Veya...

-Mmmm leziz, şimdi seni yiyeyim, bunu bana paket yap tatlım.

Azıcık akıllı olun ya.

4|0
    0|0
  • Naaprsam yapayım surat şeklimden anlar bence :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş yutulur sonra acı bir gülüseme yerleştirilir surata :D

0|0
    0|0
  • eşime bende bir keresinde kek yapmıştım tam keki yiyecektik eve misafir geldi eşimde hepsine ikram etti kız 3 dilim yedi koca kekten millet yedikçe istiyor dövecektim lan :D

0|1
    0|0
  • aaaaa ben oructum derim puu tükürürürdüm amk :))

0|0
    0|0
  • trip çekmek istemiyorsan mecbur yapıcaksın

0|0
    0|0
  • aşkının a.q. sana kac kere dedim bana aşkım deme

0|0
    0|0
Yükleniyor...