Komşularınızla ilişkileriniz ne durumda ! önemli farkındalık

Komşu ilişkileri çok önemlidir.Hz.peygamber komşusu açken tok yatan bizden değildir buyuruyor.Komşularınızla aranız nasıldır? bir sıkıntı yaşadığınızda ilk çalacağınız kapı olacak komşulara sahipmisiniz ? komşularınızdan şikayetçimisiniz? komşularınızdan habersizmisiniz yoksa Buyrun söz sizde ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Her hafta komsularla toplanırız bahcemızdır, herkes evınden bır sey getırır topluca ogle yemegı yerız :) ben fazla katılmasamda muhabbetlerıne, cok eglencelı oluyor bu tıp seyler :)

veya da bahcemızde olan sebzelerden, her gun mutlaka pay eder edem, paylastıkca bereketlenır de zaten :)

Peygamberımızın sozunun yanı sıra, atalarımızda, komsu komsunun külüne muhtactır :)

Davranıslarımıza dıkkat eder, sıkayet gelmesıne yer bırakmayız, cunku ahırette sual olucak hesaplasılacak seylerden bırı de komsuluktur.

Yogun ıs ve sehır hayatının temposuna ragmen, komsularınızdan bır parca tebessumu ve bır dılım kekı, bırkacta hos sohbetı eksık etmemenız dılegıyle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bi komşumuzla cok samimiyiz suan. ama eskiden tüm apartman cok samimiydik her aksam bir baskasında otururduk ama siteye gecince aynı bloktaki 1-2 kişiyle samimiyiz sadece

0|0
    0|0
  • iyiyiz komşularla ben hiç muhatap olmadığımdan çok iyi geçiniyoruz :) yani özel günlerde görüşrüz.açlık tokluk diyince paylaşırım çekinmem

0|0
    0|0
  • Komşum rahat yatamasın diye aç yatıyorum :/

1|0
    0|0
  • Yedigimiz içtiğimiz ayrı gitmez ne psirdiysek göndeririz.

Ne olsa danisiriz birbirimize.. beraber ağlar beraber Güleriz. Tek bir daireyle böyle diğerleri Allah'ın Selamıni vermiyor. Maalesef

0|0
    0|0
  • komşu komşunun külüne muhtaçtır...akrabanız yetişene kadar komşunuz yanınızda bitiverir

0|0
    0|0
  • Komşu? Maalesef artık bole

0|0
    0|0
  • hiçbirini tanımıyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...