Onu tanımadan onceki hayatım keşke olsa..ahımda tutsun istiyorum

6 ay once sevgılım benı başkası ıcın bıraktı daha doğrusu aynı anda kısa bır sure ıkımızı ıdare etmıs..cok zor günler yaşattı.onunla yüzükler taktı fotoğraflarını gözüme soktu her yere koyarak..onun yüzünden çok yanlışlar yaptım..onu mutlu gördükçe bende oyle olmaya calıstım unutayım benım de ıyı ılıskım olsun herseyı gecmıste bırakayım dedıkce cok hatalar yaptım..hep yanlış kısılere denk geldım..cok buyuk hataydı üzüldükçe daha da yanlış yaptım..ama dahala unutamadım yanlış kısılere denk geldıkce onun ıyı yonlerı ortaya cıktı..aynı zamanda bana yasattıkları dahada çok canımı acıttı şimdi dahala o kızla dahala fotoğraflarını goruyorum sarmaş dolaş..onu cok sevıyor.. hayatımın onu tanımadan oncekı halıne donmesını cok ıstıyorum ama yaptığım hatalarda benı cok uzuyor utandırıyor..nasıl unutcam nasıl kurtulcam bu durumdan yasayan var mıbenzerını

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• tek yol yeni aşklar ...

0|0
    0|0
    • asla artıkkkkkkk 2 kez denedım ıkısıde hüsrandı

• ben hep uzuldum :)

• o da kötü tabii

Erkekler Ne Diyor 1

• hiiiç takma kanka bosverr ellimi sallasam ellisi diye düşün kendini yücelt biraz kendini begen ne canını sıkıyon amk günün birinde karsına oyle biri cıkar ki kendine söversin üzüldüğün için ben yasadım bunu o yuzden salla gitsin hopla zıpla oyna hayattan zevk al sıkma canını

link al bide bu sarkıyı dinle üstüne :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sana gerçekten değer veren biri unutturur hatta yerinde yeller eser ama sabırlı ol öyle biri çıkana kadar bekle her önüne gelene nispet olsun diye gitme başka şeylerle zihnini oyala

0|0
    0|0
    • hatam oydu ben mutlu olucam onun kadar mutlu olucam soyledıgım soz hep buydu ama onun ben bu derece mutsuzken mutlu olmasıda canımı yakıyor

Yükleniyor...