Çok Acıktınız ve Lokantanın Birisine Girdiniz...

Şöyle sıcacık miss gibi bir mercimek çorbası söylediniz ve çorbanız anında önünüze geldi.. Önce çorbanın buharını güzelce bir kokladınız.. Ohh miss gibi..

Ardından hiç durmadan kaşıklamaya başladınız.. Son kaşığıda alacaktınız ama o da ne ! link

Böyle bir durumda ne yapardınız ? :)

0|0
25|28

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde acemi irliğinde yemekhaneden yemezdim birgün arkadaşın ısrarıyla girdim sıraya kahvaltımı aldım yumurta kalper peynir salatalık domates zeytin ve çay zaten görüntü pek içler açıcı değil yemekhanede de ağır bir koku var peyniri paketinden çıkarttırken ucundaki küfleri gördüm herneyse tam çayımı içerken birden bardağın içindeki tırnağı farkettim ayak baş parmağının tırnağı belli at nalı gibi mübare gelde birdaha o yemekhaneden yemek ye :) buda senin çorbana benzer bir olaydı benim için ama en azından ilk yudumda farkettim içmeden :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Garsonu çağırır, tabağı gösterir kalkar giderdim.

0|2
    1|0
    • Garson size '' Hanımefendi para ödememek için belkide çorbaya böceği siz koydunuz'' derse ne yapacaksın :D

• içmediğim çorba için öyle birşey diyeceğini sanmıyorum.

• "Napıyorsunuz siz böyle terbiyesizlik görmedim diyerek çığlık atarım sonra, ben sineği yanında istemiştim derim.. :))"

1|2
    0|0
  • Son kasigi almam, corbayi oyle birakirim, sonra yeni bir corba ya da parasini isterim... Sorun yok yaa, bence kil cikmasi daha kotu

0|2
    0|0
  • şikayet ederim heralde nabıcam

0|2
    0|0
  • :D bir ustanın kızı olarak soyluyorum saha hamam böceği olmayan lokanta pastane görmedim :D

0|3
    1|0
  • En nefret ettiğim şeylerden biri. Daha adımımı atmam. Mercimek çorbası da en sevdiğim çorbadır. Daha bu akşam içtim. Ay benim içim bir tuhaf oldu.

0|2
    1|0
  • midem bulanırdı garsonu çağırıp azarlardım iğrenç

0|2
    0|0
  • Öncelikle garsonu yanıma çağırıp temiz bir çorba içmek istediğimi belirtip çorbanın yenisini ister,sonra oranın müdürünü çağırıp temiz olmadıklarını belirtirdim.Daha sonra gerekli yerlere başvurup,lokantanın ceza almasını sağlardım.

0|2
    0|0
  • garsonu çağırır tabağı gösteririm ve çorbanın parasını ödeyip gitmek istediğimi sölerim

0|2
    0|0
  • benim için problem olmaz ama cağırır garsonu derim "abicim bu iş böyle olmaz bak midesi kaldırmaz milletin bir el atın şu olaya olur mu?"

0|2
    0|0
  • Lokantayı ayağa kaldırırdım o tabağı getiren garsonunda vay haline benden yiceği laflar ona ömrünün sonuna kadar yeter :)

0|2
    1|0
  • İştahım kaçtı :(

0|2
    0|0
  • ne kadar gerçekçi çizmişler deyip son kaşığımı alırım

1|2
    0|0
  • garsonu çağırır ağzına kusarım

0|2
    0|0
  • İçmem çorbayı ne yapıcam :D

0|2
    0|0
  • Bu hep beni bulur zaten.. illa ki bir kıl tüy böcük çıkıcak

0|2
    0|0
  • kalkar ve tuvalete koşardım gerisi malum .s ve tabi ki şikayet ederdim

0|2
    0|0
  • Midem ağzıma gelmiştir zaten garsonu çağırıp önlüğüne kusarım

0|2
    0|0
  • Icmezdim birakirdim. Kendime gelip garsonu cagrirdim gösterirdim .s

0|2
    0|0
  • muhtemelen öğürmeye başlardım hemen kendime geldikten sonra da garsonu çağırır durumu anlatırdım

0|2
    0|0
    • iyi geceler, gelmeyecek misin bugün, seninle konuşmaya kararlıyım Doğa bunu çok görme bence,

benim suçum buysa sana karşı, sende bu kadar iyi kişilikli ve güzel olmasaydın derim bak...

yumuşayıp benimle konuşacağına kalpten inanıyorum., bunu bekleyeceğim sabırla...

• hayır hiç bir yere gitmiyorum, kesinlikle ekleyeceğim seni, lütfen tamam biraz kaba oldu sinirlendirdi seni o cümle, lütfen lütfen lütfen, özür diliyorum,eşeklik ettim, bir daha ekle lütfen ver adresi...

• kusarım .

0|1
    0|0
  • Garson bakarmisin!? Corbamin icine sinek.jpg kacmis

2|2
    0|0
  • sineeeeeeeeeeeeeeekkkkkk varrrrrr koşuuuuuuuuuuuuuuunnn kurtarınnnn onuuuu diye baırırımmm

0|1
    1|0
  • yazık sinek boğulacak.hemennnnn bir ilkyardımmmm ekibi hemennnn lütfeeeeeeeeeeen!

0|2
    0|0
  • çıglık atarım garsona söverim kusarım ıyyyk:)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• garsonu kulağından tutar, bak oğlum paint kullanmayı öğrendin adam mı oldun derim xD

resim paint terk yahu :)

0|1
    0|0
  • çağırırdım garsonu bunu al götür derdim çıkardım ordan

0|1
    0|0
  • içine protein kaçmış der geğirirdim :)

şaka bir yana direk fotoğrafını çeker belediyeye gönderirdim :) denetlesinler

0|1
    0|0
  • (hasss... ıyy... ) ama kimseye fırça atmam ya işinden olursa yazıh,orayı terk ederim ve bir daha gitmem tabiki.

0|1
    0|0
  • garsonu çağırır para vermeden çıkmak isterdim ama bende öyle bir şans var ki o hamam böceği de kesin tabağın dekoru flandır :D

0|1
    0|0
  • Şotofokun ırzına geçmişsiniz .s

0|1
    0|0
  • Garsonu çağırırım ve para ödemem :))

0|1
    0|0
  • vitamin o vitamin

0|1
    0|0
  • cok normal bişey o bocekler guney afrikadan kolının ıcınde muzlarla birlikte geldı yanı ne varkı bunda hemen ugur dundarı cagırırdım

0|1
    0|0
  • Küçcük böcekten bişe olmaz

0|1
    0|0
  • evimde olsa çıkarır yemeye devam ederdim ama restorantta olduğum için şikayet edip yeni tabak isterdim beleş nasıl olsa :D

0|1
    0|0
    • Buldun beleş çorbayı, yüklen bakalım :D

• 50 lira para verdik :D yaklaşık 100tanede köfte ekmek yedik 1liradan tanesi 50lira kear allah berekt versin :D

• öyk

0|0
    0|0
  • iş güvenliği kurumunna şikayet ederim dava açarım

0|1
    0|0
  • evde olsa sıkıntı olmaz ama çağırırım garsonu garsona bir fırça değiştir çabuk tabağı derim

0|1
    0|0

• bir tabakta böcekler ısmarlarım :D

0|1
    0|0
  • olan olmuş derim para mara ödemeden çıkar giderim bir de üstüne şikayet ederim gerekli mercilere

0|1
    0|0
  • çorbadan da tiksindirdin varya akşam akşam

0|1
    0|0
  • hiççç çaktırmadan tabaktan alıp peçeteye koyar yemeye devam ne de olsa para vermişiz :)

0|1
    0|0
  • annanı avradını o nnee laa

0|1
    0|0
  • ufak birşey de değil nasıl kaçmış içine o

0|1
    0|0
  • Giden gitti içeri , bizim oralarda derlerki s... g...tün davası olmazmış. Garsona bir geri bildirim yapar , kalkar giderim :S

0|1
    0|0
  • photoshop arkadaslar bu inanmayin.

0|1
    0|0
  • çorba parasını vermemek için çamur yaparım:))

0|0
    0|0
  • Lavaboya hücuuum :D Ve bir daha dışarıda çorba içmezdim

0|0
    0|0
  • Lokantayi satin alir garsonu kovar dukkani ustune kar koyarak tekrar satardim

0|0
    0|0
  • Vitamin lan O!Iyk.Ne iğrenç bir insanım la ben. ühü :(

0|1
    0|0
  • Askerde küflü helva yedirdiler hamam böceği mi dokunacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...