Sevgilinin kontör muhabbeti yapması?

Sevgiliniz sizinle kontör muhabbeti yapıyorum. Yok 30 tl yükledim konuşacak senden başka kimsem yok 100 kontör boşa gitti zamanı doldu. İşte yüklemesem de acil durum oluyor daha çok kontörüm gidiyor. Bugün bedavamın son günü falan filan. Bugün baydı beni iyice.diyecektim benim için yüklüyorsan yükleme ben ararım seni. Baydı beni bugün. Siz ne düşünürsünüz size biri böyle konuşsa?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• yapılır da bu cocuk harbi bokunu cıkarmış hani dersin ki en fazla aşkım kontorum bitti sık sık ta yükliyemiyorum param oldugu zaman yklicem drsin bilgisi olsun arıyamazsam mesaj atamazsam diye ama bu cocuk bokunu cıkarmış resmen yaptıklarını başına kakıyor allah bilir ayrıldıgında senden kontorlerinin parasınıda ister :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu tür muhabbetler olmamalı.

0|0
    0|0
  • benim için yaptıklarını saymasın. sayacaksa yapmasın...

0|0
    0|0
  • Parası neyse veririz :)

0|0
    0|0
  • Bu tür bir konuşma olmamalı ama aynı zamanda da sende onu aramalısın hep ondan beklememelisin :)

0|0
    0|0
    • Bedavası varmış meşgule veriyo bu ara :D

• asdajsfk olm güldüm lan :D

0|0
    0|0
  • o ne la öyle.. ilyas salmanın nişanlısına tezek götürdüğü sahne geldi aklıma :DD

0|0
    0|0
  • Hahaha hala kontör muhabbbeti yapanlar var mı yahu.. :D devir faturalı devri :)

0|0
    0|0
  • Konuşacak muhabbet bulamamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sinir bozucu cidden.

0|0
    0|0
  • faturalıya gecsın rahatlayın kjahdkja

0|0
    0|0
  • saçmalık çok sürmez ilişkiniz...

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşıyla bunları konuşmaması gerektiğini bilmiyor 30 yaşında koca adam. Para muhabbeti nedir ya.

• Kapa çeneni derdim. Faturalı hat al, bitsin bu çile. Duman yolu ile haberleşecek değiliz ya. Ya da alsın kablosuz internet. Wifi'den konuşun.

0|0
    0|0
    • Aynen hadi eve geldim kapatıyorum dedim zaten.

Yükleniyor...