Kendisinden nefret etmeme rağmen Burak Yılmazın bir zamanlar yaptığı açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

Sporda profesyonellik diye bir şey var bilenler bilmeyenlere anlatsın ;) Kerim Frei yi malum takımın teknik direktörlerininde bir zamanlar istediğini hatırlatsın mundar kedi ciger olayı olmasın. engelleri kaldırdım gizliler üşüşebilirsiniz ;)

neyse bir de Taçsız Kral Metin Oktay'ın hangi takımı tuttuğunu buldum biz demeyelim siz bakın

link

Güncellemeler:
bi kaç saat yokum siz eteğinizdeki taşları dökün dönünce cevap vericiğim :D

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bırak boşver uğraşma şu adamla. onun yüzünden beşiktaşlılığımdan utanmıştım o açıklamayı yaptığı zamanlarda. dedim ben bu adamla aynı takımı mı tutuyorum? neyse ki kendisine uygun bir takım buldu da melo, eboue, engin baytar gibi çirkeflerle buluşup kendini buldu. ayrıca metin oktay'ın beşiktaşlı olduğunu herkes biliyor fakat bilenler ve kabul edemeyenler diye 2 ayrı grup var :)

2|1
    1|0
    • cık cık cık olmadı ki ama ben Kerim Frei gs li diye laf yapanlara içlerindekini göstermeye çalıştım :)

• burayı yeterince chat kanalına çevirdik hadi şimdi susalım daha sonra yazarım ben sana hadi kendine çok dikkat et iyi geceler görüşürüz :)

• iyigeceler görüşürüz :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben artik dusunmeyi biraktim ha =(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o Beşiktaşlı olmasın lütfen ihtiyaç yok

Frei olayında hesap başkasına ait diye haber çıktı

1|0
    0|0
  • Ben çöpçüler kralıyım.

1|0
    0|0
  • Vay şerefsiz Bu emre Belezoğlu kadar.Irkçı satıcısını görmedim.Galatasaray bunu yetiştirerek hata yaptı. link

1|0
    0|0
    • dökün kirlileri dökün :D

• Emek hırsızı burak yılmaz gs de kalmak ıstemedığını solemıs yabancı ulkelerde oynuyacam dıyo, e halıyle hakemler cozdu adamı artık yere dusup ağlayınca penaltı vermıyolar.

kerim frei bir açıklamasında, ben galatasarayda oynarsam, tavuk kumesındekı çirkin ordek yavrusu olurum fakat ben artal doğdum demiş. fısıltı gazetesi :D

1|0
    1|1
  • burak yılmazı beşiktaştan gönderen tribünlerdir hangi maçta olduğunu hatırlamıyorum ama yine her zamanki gibi kendini ceza sahasında yere bıraktı ve tribünden burak yılmaza çok büyük tepki geldi(o maçta olduğum için biliyorum)küfür yiye yiye maçtan çıktı ve o sene gönderildi...o alışkanlığından bir türlü kurtulamadı maalesef...ama yine de kendini çok geliştirdi bu bir gerçek şuan çok başarılı...

0|1
    0|1
    • ben burağı sevmediğimi söyledim zaten burak Beşiktaşa yakışan bir oyuncu değil :) cevapta soruyla alakalı değil zaten :)

• Burak Yılmaz candır.Drpgba'dan sonra Türkiyedeki en kaliteli santrafordur.

0|2
    1|0
  • sorun ilgimi çekmedi ama bana da cevap ver :)

1|0
    0|0
  • o ne derse desin emek hırsızı

2|1
    1|0
    • evet emek hırsızı olduğu için şikeden 2 yıl ceza yedi demi gizli ...

Kızlar Ne Diyor 4

• hala emek hırsızı olduğunu düşünüyorum canım

2|0
    1|1
  • Bukalemun.

Bir beşiktaşlıyım der, bir trabzon için ölürüm, bir galatararay en büyük takım der

2|1
    0|0
  • nasıl yani fatih terim fenerbahçeliymimiş hayatta inanmam :)

1|0
    0|0
  • Sonuçta söyleniyor diyor,ona bakarsan Emre Belözoğlunun çocukluk arkadaşını tanıyorum küçükken hasta fbliydi diyor onun için fbye gitmesinde bize yamuk yapsada sonuçta çocukluk hayalidir yapmıştır diyorum,

Metin Oktay için de söyleniyor diyor..adamlar belki sonradan da olsa hasta gsliler..

Lefter korkuyor mu bilmem ama Lefter Baba Hakkıyı çok överdi

0|0
    0|0
    • burak yılmazında bjkli olduğunu aylar önceden öğrenmiştim,lafım yok gs formasını hakkıyla terleten biri her ne kadar arif yılmaz stayla deseniz de gururumuz bir sezonda 30 gol barajını aşan 5.oyuncumuz hakan şükür,jardel,tanju çolak ve metin oktaydan sonra hak ediyorda

Yükleniyor...