Takıntılı halimden kurtulamıyorum..

Sevgilinize karşı duygularınızın yoğun olmadığını hissediyorsunuz yani hoşlanıyorsunuz ama aşkından da ölmüyorsunuz aynı şekilde onun da size karşı yoğun duyguları olmadığını düşünüyorsunuz.Zaten yoğun duygu hissetmemenizin nedeni onun sizi yeterince sevmediğine inandığınız için kendinizi geri çekmeniz.Onunla çoğu konuda uyumlu değilsiniz ama sizin için en önemli konularda çok uyumlusunuz genel olarak kafa dengisiniz ve onun yanında çok eğleniyorsunuz buna rağmen çoğu davranışı size batıyor rahatsız oluyorsunuz yine de bırakamıyorsunuz. Bu sanırım o kişiyi takıntı haline getirmenin işareti. Peki bu takıntıdan kurtulmak için ne yapmalı kötü yönlerini düşünsem de bu takıntıdan kurtulamıyorum.Bırakmaya yeltenince çok üzülüyorum kafamda bitiremiyorum dengesizlikler yaşıyorum yok mu bu takıntıdan kesin kurtuluş yolu?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Şimdi merak ettim seni sanki benim sevgilimi tarif ettiin. Yanına yaklaşmadığım vakit özlediğini biliyorum yanına gidiyorum, sarılmak için çaba harcıyorum öpmek için çaba harcıyorum sevişmek için çaba harcıyorum hayır dendiğinde olanca gücümle isyan edesim geliyor artık tamam diyorum, ama ertesi gün bir gülümsemesi benim tüm sinirlerimi almış olduğum kararları ortadan kaldırıyor. Size şöyle bir soru sorsam elimin vücudunun muhtelif yerlerinde gezinmesi sizi sinirlendirdiği oldumu veya sinirlendirirmi, sorun ellerimdemi neden kızabilir istemeyebilir ben ise sürekli onu öpmek koklamak isterken karşı çıkmasının sebebi takıntımı ?

0|0
    0|0
    • sana karşı birşey hissetmiyorsa dokunuşların onu rahatsız edebilir ben soğuduğum biri bana dokunmaya kalktığında istemediğimden oturup ağlamış insanım kızlar genelde birşey hissetmedikleri kişilerle temasa geçmez bu sadece cinsellik anlamında değil öpme sarılma herşey olabilir. Benim de erkek arkadaşım bana sarılmaz öpmez o yüzden diyorum bana karşı büyük duyguları yok ama beni de bırakmıyor bunu bilmeme rağmen onunla zıt olduğumu düşünmeme rağmen ben de bırakamıyorum ama bitirmek gerekiyor işte

• Bana karşı birşeyler hissettiğini söylüyor, onu kendi söylüyor .. ama yaklaştığımda hayır diyor. Bende beklemedeyim. bakalım sonuç ne olacak biryerlere birlkçıkıyoruz öpüyorum karşılık veriyor ama ne zamanki elim işin içine girse tedirginlik başlıyor suçlu elim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...