Arkdaslar soruyu asagı yazıyorum bakarsanız memnun olurum benm için çok önemli

merhaba arkadaslar benim sevdiğim kız bana 3 hafta önce demişti beni tanımadan nasıl seversin diye ben üzerinde 1 hafta geçtikten sonra ona karsı tüm duygularımı yazdım tüm benliğimle temiz kalbimle neler hissettiğimi nasıl sevdiğim v.s herseyi yazdım gönderdim çok duygusala baglamıstım bu arada baktım kızın bana dediği cümle bu oldu dedi şafak ne diyecegimi bilmiyorum..dedi yani neden böyle dedi ne demek istedi..ayrıyetten kızın sevgilisi var ama araları bozuk çocuktan ayrılamak için bahane arıyor kızında gönlü bende :S

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bilader o kızdan hayır gelmez başkası ıle beraberken sana restı cekmesı lazım ! senınde adam olup ona yazmaman lazım.zıçarım boyle aska !

0|0
    0|0
    • bi*git nerenle okuyorsun sen kızın bende gönlü var benim tek hatam kıza duygularımı geç söylemem kendisi söyledi

Kızlar Ne Diyor 4

• merak etme arkadasim sana evet diyecek sadece kendini agirdan satiyor yani agirligimi gostereyim ben bu cocuga diyor oncesinden tabi senin bir hamle daha yapman lazim ki o sana evet desin yoksa gelipte atlamaz uzerine haberin olsun... sadece ona ben dediklerimde hala kararliyim sen ne dusunuyorsun gibi bir seyler dersen bence tamam dir... bol sans

0|0
    0|0
  • Allahım ya kız tam bir odunmuş kusura bakma ama o kadar güzel şeyler yazdın hala nazlanıp duruyor kimseyi havalara sokma bence boşver sen elinden geleni yaptın seviyorsun diye kendini kullandırma

0|0
    0|0
  • Yaptığın çok yanlış

0|0
    0|0
  • Seni red etmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bekle bekle çoooooooook beklersin sana hayır gelmez o kızdan

0|0
    0|0
  • Sana karşı boş değilim ancak duygularımdan ve senden emin değilim demek istemiş sanırım.

0|0
    0|0
  • şu aralar başka bir elemanla görüşüyorum, o olmazsa senide değerlendirmeye alırım demek istemiş

0|0
    0|0
  • Dedi naber, dedim iyidir dedi ee ded, dedim nee dedi iyidir, dedim 'ne dedin?', dedi 'ne dedin?'. kim dedim dedi, kim ne dedi dedi...

Gibi olmuş sorun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...