Sevgiliye böyle bir hediye nasıl olur ?

Arkadaşlar merhaba ,sevgilim koyu bir beşiktaş hastası . Kendisine doğum günü sürprizi Beşiktaşlı futbolcuların onun için söylediği bir video hazırlıcam.(Yakın dostlarım var tanıyan) Sizce beğenir mi ? Birde bana Beşiktaş sevdalısı maçlara giden arkadaşlar var ise bir video onlardan isteyebilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim .Teşekkürler

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• beşiktaşlı futbolcuların onun için söylediği derken ne demek istedin anlayamadım da ? yani futbolcuların işi gücü yok senin sevgilin için video mu dolduracaklar :D

0|0
    0|0
  • Koyu beşiktaşlıyım. Çarşı tribünüyle her maça giderim. Ama yakın arkadaşın olmadığı sürece kimse video işine girmez bence.

0|0
    0|0
    • Bende koyu bir Fenerbahcelıyım maca gıdıp kendımde cekıcem ama ne kadar fazla olursa o kadar güzel olur farklı olur. Küçük bir yardımda bulunmak istemez misin bu aşka :)

• :)) hayır tabikide neden geri alayım böyle bişeyi demeniz bile yeter .İnşallahh yardımcı olabilirsiniz:

• Bak maç günleri halkalı meydandaki piknik alanında sefaköy kartallarının mangal organizasyonu vardır. böyle doğal birşeyler çekmek istersen oraya da gidebilirsin. Ve bana göre orası daha uygundur. Sebebi ; maç zamanı türbünde kimseden böyle birşey isteyemezsin ama öyle bir ortamda herkes rahat eğlencesinde işin daha kolay olur.

• Beğenmek ne kelime ölür ölür

0|0
    0|0
  • iğrenç olur efenim

0|0
    0|0
  • ha hahahaha foton süper komedi koptumm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...