Yolda, çarşıda, pazarda, sokakta, durakta elerinde sigara içen kadınlar hakında düşünceleriniz nedir?

Yolda ,çarşıda ,pazarda ,sokakta, durakta elerinde sigara içen kadınalr hakında düşünceleriniz nedir acaba doğru buluyormusunuz ?

Güncellemeler:
Peki sigara içmeyen bir erkek olarak sigara içen bir kadının kokusu sizi rahatsız edermi yakınında durarken toplu taşıma aracında ya da ne bileyim öpüşürkende olabilir .

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Kadın -Erkek hiç farketmiyor .. Hoş olmayan bir davranış..

ÖZELLİKLEDE

Geleceğin anneleri ve cennetin ayakları altında olduğu söylenilen meleklere hiç yakışmıyor çok kötü örnek oluyorlar evlatlarına..

3|3
    1|0
  • Sigara içen kadın iticiliği diye bir şey var.

0|2
    0|0
  • çok güzel oluyor. hayır kendimden biliyorum.

1|1
    0|3
    • güzelmi duruyor çirkinmi duruyor cevabından nalamaıdm birşey ?

• içmesi güzel oluyor. ayrıca siz şekilci insanlar yüzünden sokaklarda g*tümüzü başımızı açıp rahatça gezemez olduk. yapmayın.

• töbe töbe taş yağdırcan başımıza açma gödünü yaz vakit güneş çarpar kış vakti grip yapar :)

• Gayet iyi bazılarının tipi yamuk oluyor ama olsun..Kadınlara karsı bu konuda da baskı vardı yıkıldı gibi..

1|1
    0|2
  • yolda, carsida, pazarda, sokakta sigara iciyorum kendimle gurur duyuyorum.

hic durakta icmedim pismanim ):

1|1
    0|2
  • kadının sokakta sigara içeninden adamın sokakta sakız çiğneyeninden hoşlanmam

2|1
    0|0
    • vovvv tokat gibi cevap :)

• seni bozmak istememiştim...sadece her ikiside aynı ölçüde hoş durmuyo demek için yazdım...

valla sağol beni o lafı etmekten kurtardın...neyse öğrenicez zamanla hala umut var :)

• pek sanmıyorum miletimizin bazı şeyleri öğreneceğini

• İciyorum. Kime ne diye dusunuyorum.

1|1
    0|2
  • durakta içerim. yolda da içerim. çarşıda pazarda içmem :D

cafede vs. her turlu içerim yani.

kimin ne düşündüğü de beni hiç BAĞLAMAZ !

1|0
    0|0
  • Sağlıklarına yazık ediyorlar erkeklere de yakıstırmıyorum sigarayı

0|0
    0|0
  • İtici geliyor bana da. Ama ergenken bende öyle içmiştim bir kaç kez.

0|0
    0|0
    • gizlicemi içtin yoksa açık ortamdamı :)

• okula giderken veya okuldan sonra veya arkadaşlarla beraber falan fistan. gizlice içmedim normal sokakta yürürken falan içtim. ama şimdi keşke yapmasaydım diyorum. sigarayı komple bıraktım.

• zordur bırakmak sigarayı tebrikler

• Yok ki bunun cinsiyeti, son derece rahatsızlık hissediyorum sigaradan, kişiye de üzülürüm içten içe...

0|1
    0|0
  • Açıkçası, kimsenin zoruna gitmesin ama ben çok itici buluyorum.

1|1
    0|0
  • hic sevmiyorum cok itici yaaaaaaaaaaaa

1|0
    0|0
  • sigarayı hiçbir şartta hiçbir bedende hoş bulmuorum

2|0
    0|0
  • erkek kadın ne farkeder ? bence herkes özgür başkasının özgürlüğünü kısıtlamadığı sürece. kimse yargılayamaz bunu

0|0
    0|1
  • İlgilenmem de, karışmam da.. Herkesin yaptığı kendine.

0|0
    0|0
  • Erkek kadin fark etmez, sigara kullananlara karşı bir alerjim var... hapşuu :)

0|1
    0|0
  • Hayır doğru bulmuyorum çirkin bir görüntü...

0|0
    0|0
    • dimi yaaa bana da çirkin ve itici geliyor :(

• içiniz fesat sizin... :/

• içim neyse dışım d a o gizleyemiyor hiçbirşey

• iticiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • itici geliyor sigara içen kızlar =/

0|0
    1|0
  • Dışarda elinde sigara olan bir kadın gördüğümde o anki ruh halim cinselliği istiyorsa kadın çok çekici geliyor.Ama günümde değilsem o kadın çok seviyesiz gelebiliyor..

0|0
    0|0
  • kadını erkeği farketmez. dumanı bana gelecek şekilde içiyorsa karakola kadar yolu var. her türlü çirkinliği yaparım! biraz medeni olun lan sigara içenler!

ikincisi evet bir kadının ağzında hiç şık değil. kokusu da bir o kadar itici. bu sebepten öpmekten vazgeçtiğim hatunlar olmuştur. ha şimdi diyeceklerki nedir bu kadın erkek ayrımı. valla ayırım falan yok. sadece erkekte şık durup durmadığını benim sorunum değil. o kızların sorunu ;)

0|0
    1|0
  • içmeyin şu zıkkımı artık

0|0
    0|0
  • HASTASIYIM.

uzun parmak, kırmızı oje, slim sigara

1|0
    0|0
  • Kadın erkek ayrımı neden yaptın anlamadım. Sigara içen insan da az da olsa psikolojik rahatsızlık vardır bence. Kendine zarar veren bir insandan mantıklı bir hareket görmek zor olur. Cinsiyet farketmez sigara içen biri 1-0 geride başlar hayata.

0|0
    0|0
  • erkek olsn kadın olsun çirkin geliyor. hele esnafsa sırf bu özelliğinden dolayı alış veriş yapmıyorum

0|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • İtici :(

1|0
    0|0
  • Düşünmem gereken daha önemli konular var, bana ne onlardan.

0|0
    0|0
  • erkekler hakkında ne düşünüyorsam aynısı

0|0
    0|0
  • umrumda değiller..

0|0
    0|0
  • Erkekte kadin da itici gozukuyor hareket halindeyken.Sabit olduklari surece sorun yok benim icin.

0|0
    0|0
  • çok seksiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...