Türk erkekleri ve Türk kızlarımızın enteresan hallerine örnekler verir misiniz?

dünya ırkları arasında en esprili ve hayatı dolu dolu yaşan hangi ırktır ? sorusuna vereceğim tek cevap Türklerdir. bakmayın birbirlerimizi "KEZBAN" ve "KAMİL" olarak sınıflandırdığımıza sizce de hayatı tam manasıyla yaşayan bizler değil miyiz ? ;))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Kız olmuş 130 kilo Beni taşıyabilecek erkek arıyorum dıyo. Ulan seni taşıyacak tek erkek seyit on başıydi o da öldü amk :))
    22% (2)33% (1)25% (3)Oy Ver
  • Türk erkeği polisi gördüğünde takındığı o efendi tavrın % 1'ini gündelik yaşamında uygulasın 1 haftada İsveçin medeniyet seviyesini geçeriz :))
    22% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Kız bütün işi gücü bırakmış '' farmville'de karpuzları toplamama yardım et " isteği göndermiş bana. maraba mıyım ben, ırgat mıyım amk :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adriana Lima nın fotoğrafının altına tanışalım mı yazan adamdaki umudu getirin bana :))
    44% (4)67% (2)50% (6)Oy Ver
  • Tipine bakıyorsun tam bir hanimefendi. topuklu ayakkabılar, bakım, giyim kuşam hepsi tamam. Konuşmaya bir başlıyor bildiğin Kamil amk :))
    12% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Hepimiz Kezbanız, hepimiz Kamiliz, Kezban neyse de Kamil ismi güzeldi yazık oldu.

Hiç sevmem insanları küçümseyen sıfatları.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sülük gibi yapışık bir milletiz ve başka toplumları hep kendimizden üstün tutuyoruz üzgünüm bu böyle. belki yorumum alakasız ama kızgınım.

0|1
    0|0
  • bıyıklarımız var

0|1
    0|0
  • D: Adriana Lima nın fotoğrafının altına tanışalım mı yazan adamdaki umudu getirin bana :))

0|1
    0|0
  • hepimiz 9/8 lik yaşıyoruz aslında bakıldığı zaman..

4 ü de açıklıyor durumları:))

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adriana Lima nın fotoğrafının altına tanışalım mı yazan adamdaki umudu getirin bana :))

0|1
    0|0
  • Türk erkeği polisi gördüğünde takındığı o efendi tavrın % 1'ini gündelik yaşamında uygulasın 1 haftada İsveçin medeniyet seviyesini geçeriz :))

0|0
    0|0
  • Kız olmuş 130 kilo Beni taşıyabilecek erkek arıyorum dıyo. Ulan seni taşıyacak tek erkek seyit on başıydi o da öldü* :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...