Zulümpiyat stadına hiç gittiniz mi ?

Asıl adı olimpiyat olan o dağbaşındaki stada hiç gittiniz mi ? Sayesinde günlerdir hastalıktan ölüyorum :(

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• daha gidemedim arkadaşlar sürekli övüyorlar çilesini geçmiş olsun Kartaliçem .s Aşk için nelere katlanıyoruz görün görün! :P

1|0
    1|0
    • çok fena üşüttüm boğazlar burun murun :D 5 vesaitle gidiyorsun yani şaka gibi bir şey ama yinede stad çok kalabalıktı ve tabi ki gene polisler kovaladı :D

• cobla değil plastik mermiyle kovaladırlar zzaten kasıtlı birşeydi gezi olaylarından dolular bize

• bunları bu hale getirenler utansın. üç kuruş için kulluk yapıyorlar şerefsizler. simit satsın onurlarıyla yaşasınlar bu ne anasını satayım.

Erkekler Ne Diyor 13

• üniversiteye gittiğim ilk sene ibb deplasmanına gitmiştim kış günü üşütüp döndüm ama soğuktan çok skor beni etkilemişti

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Lanet bir stad bende üşütmüştüm zamanında. :/

geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • ilkez liverpool- milan ş.ligi finali gitmiştm eziyetten çok keyifliydi..

0|0
    0|0
  • bastım beş yıldızı kartalım

0|0
    0|0
  • bi kac sene önce

0|0
    0|0
  • gittim malesef ve beşiktaş-gs maçında yine gidicem...ahh beşiktaş senin için o stada bile evet...

0|0
    0|0
  • Gittim iki defa ama gitmez olsaydım.

0|0
    0|0
  • bir kere gittim. ibb-gs maçıydı 2008 yılında, daha da gitmem. gerçekten zulümpiyat.

0|0
    0|0
  • gittik gittik ama dönemedik aq

0|0
    0|0
  • aman aman bana o stadı hatırlatma 2006 yılında gs'nin şamp.ligi maçları ordaydı rezalet bir stad

0|0
    0|0
  • Zulümpiyat? Oooo çok iğrenç.

0|0
    0|0
  • Gittim birkaç yıl önce,yaz kış deli gibi esiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...