Bu söz hakkında ne düşünürsünüz?

Hayatına girerken farklı sandığın kişinin,

Aslında diğerleri gibi olduğunu terkedilince anlarsın…

Anlarsın ki; aslında kimsenin farkı? yok kimseden.

Sadece biri daha iyi yalan söyler,

Biri daha iyi oynar oyununu.

Hepsi bu !

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• terkedilmek acıdır üzücüdür insan terkedildiği zaman farklı olduğunu düşündüğü kişiyi aynılaştırmaya çalışır. aslında herkesin herkesten farkı vardır ama konu terketmekse herkes gerçekten aynıdır. aynı derecede acımasız aynı derecede umarsız aynı derecede yalancı ve gerçekten tek fark yaratan sevgi ve aşk denen bu oyunun başarılı oyuncular tarafından ne kadar gösterimde kalabildiğidir.

0|1
    0|0
    • =) pek anlayamadım karışık olmuş sanki biraz

• evet evet çok mantıklı :)) yalnız benim psikolog olmam ne derece doğru bilemiyorum şayet kendi psikolojimden şüphe ediyorum neyse iş bu mum dibine ışık vermezmiş mantığından yola çıkalım :P hadi yine iyiyiz bak hatırlarsan film izlerkenki kombinimizide geçen soruda hazırlamıştık olacak bu iş ya :D

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayattan ve yakın çevresinden çok ağır bir darbe yiyen birisi yazabilir.. Bir de bu kişi her gelen kişiye sanki daha önce darbe yememiş gibi yapmıştır ve her gelen de bir önceki gibi darbe atıp gitmiştir. Bence bir psikoloğa gitmesinin yararı olacaktır..

0|1
    0|0
  • Yanlış bir söz bence... Kimsenin eşi benzeri yoktur gözümde... Daha iyi değil daha farklıdır oynanan oyunlar, söylenen sözler, yapılan hatalar...

0|1
    0|0
  • Modern zamanın oyunu bu. Sevmiyor hoşlanıyoruz, güzel yakışıklı değil seksi oluyoruz, sevişmiyoruz seks yapıyoruz. E ne olacağını sanıyordun?

0|1
    0|0
  • aynen öyle dediği gibi

0|1
    0|0
  • Ben burdan sunu anliyorum demekki sen yanlis okyanusların kizgin sularina daldin ve limansiz adaya çıkmayı denerkende karaya oturdun...biz insanoğlu birazda hatayi kendimizde arasak sakin sular varkwn carsaf gibi limanlarda demir atmak varken nedense firtinali denizlere aciliriz cünkü biz insanoglu hep adrenalini severiz heyecani zor olani tehlikeli sularda yuzmeyi severiz sorun bu...

0|0
    0|0
    • Ayrica bakis acisi cok önemli bir sutreye bakan farkli insanlar hep ayni düşünceye varmaz belki bir agaci kimi golgelik kimi oksijen kaynagi kimisi yakacak odun kimi kalem kagit kimi dalindaki meyve vs vs cogaltilir nasil bakmak istersen öyle görürsün peki acaba agac seni ne olarak görüyor acaba bunu dusunen var mi ;)

• soru amaçlıdır sadece =) benlik bir şey yok

• Bu söz kime ayit

0|1
    0|0
Yükleniyor...