Futbol Dünyasının efsanelerinden aklınızda kalan özlü sözler..? Örneklendirelim, Gülelim:))

Ben aklımda kalanlardan örnekler vereyim biraz :))

"Barcelona'yla aynı manteliteye sahibiz, aynı oyunu oynuyoruz. Tek farkımız; onlar şampiyonluğa oynuyor, biz küme düşmemeye." Yılmaz Vural

"Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin" Metin Oktay

"Soyadımı doğru yazabilmek için yıllarca uğraştım. Ne anlama geldiğini de hâlâ bilmiyorum." Aatıf Chahechouhe :D :D

Sinisa Mihajlovic: "Mourinho ile futbol konuşmam. Futbol oynamamış birinin bazı şeyleri anlamasını beklememeli" Jose Mourinho: "Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

"Eğer biraz çirkin olsaydım ne Pele´nin ne Maradona´nın adı hatırlanırdı" George Best :)))

0|0
316

En İyi Kız Görüşü

• SLAVEN BILIC

"Kadınlara büyük saygı duyuyorum ama futbol onlardan daha güzel. :)

1|0
    0|0
    • Adam elit, adamın karizması var, adam look at the tabela demeyi bilmiyor ama yabancı dili de var, adam hukuk mezunu, gitarda çalıyo grubuda var ...var da var napsın bizim ligin teknik direktörleri nasıl başetsin :(

• adam çok cool en çokta bu huyuna bayılıyorum:)

• Marş yazsın bize beste yapsın :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• "Kayserispor resmen bize tecavüz etti. Kolay goller yedik, karşılık verdik ama yeterli olmadı

Yılmaz Vural

1|0
    0|0
  • "Milli takımın başına illa yabancı hoca gelecekse benim Alman pasaportum da var." Yılmaz Vural

1|0
    0|0
  • muhabir : takım yorgun muydu ?

jose mourinho : yorgun ? bütün gün çalışıp evine 50 dolar getirebilen baba yorgun olur,biz değil.

(arsene wenger'e dair) çocuk bakıcılığı yapmaktan başka bir işe yaramıyor.o çocuk bakıyor ben kupa kazanıyorum. -Jose Mourinho

Barcelona’ya yenildikleri maçta Asier Del Horno’nun maçtan atılmasına neden olan Lionel Messi: “Barcelona, muhteşem tiyatrolarıyla bir kültür kenti. Bu çocuk da artistliği iyi öğrenmiş. - Jose Mourinho

"Doktorlar sigarayı bırakmazsam futbol oynayamayacağımı söylediler, ben de futbolu bıraktım" Johan Cruyff

Herkesin adaleti şaşar ama Allah'ın asla. - Fatih Terim

‎” Bugün Galatasaray’ın pes ettiğini düşünenler yarın her zamanki gibi yine düşündükleriyle yetinecekler. ” Fatih Terim

1|0
    0|0
    • Barcelona’ya yenildikleri maçta Asier Del Horno’nun maçtan atılmasına neden olan Lionel Messi: “Barcelona, muhteşem tiyatrolarıyla bir kültür kenti. Bu çocuk da artistliği iyi öğrenmiş. - Jose Mourinho

bu iyiymiş :)

• "Mourinho: Dünyanın en iyi teknik direktörü olduğumu iddia etmiyorum fakat benden iyi teknik direktörde göremiyorum"

Böyleydi sanırım ama bu anlamdaydı :)))

1|0
    0|0
  • Morinho : Ben en iyisi değilim, Ama bendende iyisi yok . :D :D :D

1|0
    0|0
  • Tugay, Tugay gidiyor kaleciyle karşı karşıya, Tugay vurursa gol olur; vuruyoooorr... aut - Ertem Şener :)

1|0
    0|0
  • 5 yıldızı bastım :D

1|0
    1|0
  • 'Bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır.' - Pavel Nedved - Doğru demiş adam.

1|0
    0|0
  • Cesar Gomez: “O’nu marke etmek hayatta yaptığım en belalı iş oldu. Maç bittiğinde 500 dakika sahada kaldığımı zannettim.” ronaldo fenomeno için maçtan sonra bu sözleri kullanıyor...

1|0
    0|0
  • Şenol Güneş "Eskiden futbolu açlar oynar zenginler izlerdi, şimdi zenginler oynuyor açlar izliyor "

1|0
    0|0
    • yine Şenol Hoca dedin :(

• Şenol Hoca dururken terim geldi ya alacağı olsun tüpçünün.

• Haklısın tüpçü işte

• "Milli takımın başına illa yabancı hoca gelecekse benim Alman

pasaportum da var." Yılmaz Vural.

1|1
    0|0
  • Slaven Bilić: ''Kadınlara büyük saygı duyuyorum ama futbol onlardan daha güzel''

1|0
    0|0

• "Futbol 90 dakika süren ve sonunda Almanların kazandığı bir oyundur" Gary Lineker

1|0
    0|0
  • “Takım olarak oynuyoruz. Buradaki felsefe, güç halkındır. Oyunculara bunu anlatmaya çalışıyorum. Takımda zenginler ve fakirler yok, sınıflar yok. Halkın desteği var. Sınıfları ortadan kaldırarak, gücü halka vermeye çalışıyoruz. O bakımdan sosyalist bir takım yaratıyorum diyebilirim.” -Slaven Bilic

0|0
    0|0
    • bi gün çArşının ruhuna bu kadar uygun bir hoca gelecek deseler ağzım kulaklarımda sırıtırdım ama pek inanmazdım .s

• Yedi Miss World ile yattığım söyleniyor ama bu rakam yanlış; doğru

rakam dört. Üçünü reddettim. George Best

0|0
    0|0
  • 'Peleden daha iyiyim ben dunyanın en iyisiyim pele anca evinde yaslı kıcına igne yapsın' D. Maradona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...