Sırt Nasıl acaba Fikirlerinizi bekliyorum..

Arkadaşlar Önceden Güreş yaptıgım için alt yapım var Bu sırt nasıl sizce biliyorum belde yağlanma var onun için kardiyo'ya vurucam kendimi fikirlerinizi Bekliyorum.. link

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• şu vucut kas terimlerini bilmem ama genel olarak bakınca bok gibi duruyorsun.

0|0
    0|1
    • Okadar kötümü harbi ya bir ortama girdigimde Gözler üzerimde oldugu görüyorum Kötü olsa neden baksınlar ki sırt biraz iri olabilir ama abs felan varyani karın kası yani 4 tane var 6 çıkmaaz :D

• taam. aylar sonra öncesi ve sonrası diye caps atarsın. bakar sebepleniris.

• İyi fikir :D Sağol

Kızlar Ne Diyor 4

• zayıflaman şart hocam...

0|0
    0|0
    • Kiloma göre Fit duruyorum ama bir 10 15 kilo verirsem taş gibi olcagıma eminim Hocam sağol'un :)

• Bel yağın olabilir ama sırtının üst kısmı çok geniş o nedenle belin geniş görünmüyor. Tam tersi bel bölgeni biraz genişletmeye bak. Alınma ama şekilsiz duruyor.

0|0
    0|0
    • Ben 3'gen bir vücut istiyorum ama ? Geniş olması biraz'da genetik babam amcalarım dedem felan aile boyu yapılıyız :D Oyönden yapıcak birşeyim yok fazla :S

• Yağları eritirsen süper olur

0|0
    0|0
  • hiç anlamam bu işlerden

0|0
    0|0
    • XPER kasmak içinn yoruuum :D sadece fikir yani nasıl onu söylemen yeterliydi :D

• genel olarak fazla kiloların var gibime geldi onunçin sırt da hoş durmuyor. ama geliştirilmiş olduğu belli

• Sağoool Değerlendirmen için :)

Erkekler Ne Diyor 5

• biraz yağları eritsen harika olur aslında

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim bir 10-15 kilo kadar versem iyi olucak sırtta yağ yok derecede az bel'e dogru yağlanma var kardio felan çalışmaya başladık bakalım..

• hayırlısı kardeşim kolay gelsin .

• Kardeşim biraz asimetrik

0|0
    0|0
  • yağlı kanatlar iyi ama hatlar belirgin değil

0|0
    0|0
    • Hocam kanatlarda yağ fazla olmadıgı sanıyorum ben 5 10 dk'yüzme yaptıgımda görmelisiniz Çabuk kabaran Kas'larım var Omuz başları-Göğüs,Sırt Çok çabuk belirginleşiyor bu normal sönük hali ne kadar kaslı olursan ol sönük hali illa değişiklik yapar.

• tabikide öyledir zaten kanatların mükemmel diyorum işte yağ yakımı yapsan hafif aslında omuzlarında geniş ön tarafıda görseydik iyiydi

• beğenmedim ben

0|0
    0|0
  • Kanatlar kötü yahu

0|0
    0|0
    • Hocam kötü derken ne anlamda İri olarakmı yoksa Spor bakımından az mı geliyor ?

• Çok yüklenmişsin, orantısız gelişmiş

• Hocam Güreş yaptım sadece Vücut felan çalışmadım yani güreş'te zaten full kanat bacak kollar gidiyor beller ALLAH'a emanet oluyor birazda :D

Yükleniyor...