Deli gibi aşık olduğunuz kişi için cehenneme gider misiniz?

aşkınız cehennemde cayır cayır yanıyor.size cenneti verdiler diyelim.ne yaparsınız siz cennette huriler veya nurilerle gününüzü gün mü ederdiniz yoksa aşkınızdan ayrılamayıp onun yanına mı giderdiniz

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kendim İçin Yaşarım :) oda cezasını çeksin geldin arkamdan :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Akıllıca aşık ol.

0|0
    0|0
  • hayır cennette kalırdım...

0|0
    0|0
  • cennette bile karşılaşmayalım...aşk geçici bir deliliktir geçtikten sonra aklın başına gelince anlıyorsun...

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki. Siz Cehennemi çocuk oyuncağı sanıyorsunuz heralde :) Cehennemden bir demir parçası dünyada bir dağın üstüne düşse o dağı eritir. Altından çıkar. İnsanlar cehennemi iğne ucu kadar yerden bir görseydi başını namazdan kaldıramazdı.

0|0
    1|0
    • ha birde cehennemin en üstünden bırakılan bir taş 60 yılda cehennemin dibine varmıştır. O kadar büyük :)

• ben cehenneme gitçek olsam. Sevgilimin benim için gelmesini kesinlikle istemem.

• Ne hurisi ne nurisi ya. Bu konuyu iyi araştırmak gerek. Bu huri meselesini kamuoyu çok yanlış anlıyor. Benim aşık olduğum kişi ile ben birlikte cennete gitmek için uğraşırdık ne yapalım, ayrıca Allah'ın takdiri olmuyorsa olmuyor ne yapayım.

0|0
    0|0
  • hayır.. bence ahirete inanan birisi hiç bir zaman demez evet.. ama olay bu ki, insan farkında olmadan birisiyle tanışır, aşik olur ve o kişi yavaş yavaş yoldan çıkarır onu ve ettiği hareketler cehennemlik bir kişinin hareketleri ola bilir.. yani insan farkına varmadan cehennemlik ola bilir.. ama tabi ki bir Allah bilir her kesin sonunu ve o dünyadaki yerini!

0|0
    0|0
  • cevap; link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Cennete gider, azabı hafiflesin diye dualar ederdim, cehennemden çıkana kadar beklerdim.

cut.

1|0
    0|0
  • Giderdim...

Hafif Bronzluk İyidir...

0|0
    0|0
  • Cehennem nerede?

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır.

0|0
    0|0
  • gider be gider

0|0
    0|0
  • hayır, banane canı cehenneme o sevdiğim kişinin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Nurilerde varmış ne işim olur cehennemde :D

1|0
    0|0
  • yok gitmezdim :) zaten büyük ihtimalle aşkım yüzünden ben cehenneme gidicem, onun da yanıma geleceğini hiç sanmam :)

0|0
    0|0
  • Benim için <Allah'tan daha değerli dünyada hiç bir varlık yok...

0|0
    0|0
  • hiç işim olmazz.. gitmeseydii..

0|1
    1|0
  • link

bu karı ne diyorsa oo.

0|0
    0|0
  • Benim gideceğim yer zaten cehennem aşık olsamda olmasamda :D

0|0
    0|0
  • cenneti istiyorum cehennemi degil . zaten ahiret dunyasinda anneler bile cocuklarini dusunmez

0|0
    0|0
  • tabikide gitmem delimiyim bn ask gecicidir

0|1
    0|0
  • bn ALLAH a asıgım bu yüzden cenete gitmek isterım inş

0|0
    0|0
  • Giderim heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...