Mutlaka arar mısınız?

Uzun süredir uzaktan tanıdığınız ama yeni sohbet ettiğiniz,yakından tanıma imkanı bulduğunuz bir kız.Beğeniyorsunuz,takdir ediyorsunuz her anlamda, kız da güzel hem ruh hem fizik olarak,biraz da çekiniyorsunuz aslında,size çok iyi samimi davrandı ama duygusal anlamda belki daha farklı tiplerden hoşlanabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Eğer birinizden buluşma teklifi gelmezse bir daha yüzyüze olma imkanınız yok,ne olursa olsun arar mıydınız?Siz de ona samimi davrandınız ama normalde biraz çekingen, öyle ağızı çok laf yapmayan,biraz asosyal birisiniz.

Güncellemeler:
sorumu güncelliyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dediğin özellikteki bir insanın bırak teklif etmesini bence ona teklif gelse aşkından ölsedahi utancından kabl etmez :D ihi

0|0
    0|0
    • neden öyle dedin şimdi, yaşında küçük değil ,yani öyle çok asosyal değil,ama çekingen belli, çok efendi, kendini çok güzel yetiştirmiş ama ağzı pek laf yapmıyor.

• artık aynı ortamda değiliz,yani birimiz ararsa görüşebiliriz

• ozaman unut onu bence sende tkıntı olmus

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben kesin ararım.

0|0
    0|0
  • ben konuşkan biriyim o yüzden nasıl konuşmadan duruyum kı hahhaha :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• offf bunaldım bunların hepsi fasa fiso ne olursa olsun birgün herşey bitiyor o yüzden yaşamamak en güzeli

0|0
    0|0
    • öyle deme, ümitsiz olma,hayırlısını iste sadece

• insan dicek birşey bulamadığında herşeye hayırlısı dermiş.o yüzden bunlar bana çok boş geliyor artık yaşadıklarımdan sonra

Yükleniyor...