En Sevmediğin Futbol Takımı hangisi?

Amacım fanatizmi körüklemek filan değil..

Ama sonuçta pek çoğumuzun sevdiği bir arma olduğu gibi "günahım kadar sevmem" dediği bir futbol takımı da vardır..

Benim de var.. Kötü çocuk olmamak için en son ben yazayım mı sevmediğim futbol takımını?

Hadi kolay gelsin..

(Not: Kulüp isimleri alfabetik sırayla yazılmıştır.. Öküz altı buzağı aranmasın :)) Bir de küfür-kıyamete bağlanmayalım lütfen..)

• Beşiktaş
    17% (4)4% (1)11% (5)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    43% (10)61% (14)52% (24)Oy Ver
  • Galatasaray
    17% (4)26% (6)22% (10)Oy Ver
  • Trabzonspor
    9% (2)9% (2)9% (4)Oy Ver
  • Yok abi, ben .............. 'i hiç sevmem.. (Kimi sevmezsin?)
    14% (3)0% (0)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Fenerbahçe birde şu göztepeliyim karşıyakalıyım olayından dolayı bu iki takımı sevmem :D

0|2
    1|1
    • Evet ya.. Aynı işyerinde çalışan koca koca adamların 35 buçuk geyiği yüzünden küs gezmesi çok mantıksız..

Aslında takımlarının mazisini bilseler o kadar çok övünecek şeyleri var ki..

• işte insanlar anlamıyorlar alt tarafı bir spor takımı lan ne bu yani bukadar büyütüyolar :D

• Alayı diye bir şık olsaydı onu şeyapacaktım E dedim.

0|3
    2|1
  • Sevmediğim bir takım yok :)

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe'nin yanında Beşiktaş'ta şike yaptı ama kimse beşiktaşa şikeci demiyor anmamıyorum bu galatasaraylılar ne kadar yüssüz ve ahlaksız insanlar.

1|2
    3|3
    • Bence hiç bir Galatasaraylı ahlaksız değil. Ve hiç bir Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı da.. Sence de öyle değil mi prenses? ;)

• Tüm renkliler

2|3
    3|2
  • Fener

0|2
    2|1
  • sakaryaspor...

0|2
    0|1
    • Neden Sakaryaspor? Son maçımızdan birinde şaibe vardı ve bunu maalesef sakaryaspor yaptı ve bizleri çok üzdüler... Yoksa benim sakaryaya sakaryasporlulara şahsen asla bir garezim gıcığım yok ama bu yaptıkları hiç hoş değildi şampiyonluk bizimde hakkımızdı...

• fenerbahçe tabi kiiiii:)

0|3
    3|1
  • Barcelona...

0|2
    2|1
    • Real Madrid'in içinden miyiz? :))

• barselonayi cooooooooooooooooook severim aksine

• Taci'yi sever, Orçun'u da tanırız az çok.. Senden iyi olmasın, ikisi de birbirinden iyidir.. :))

Sencileyin bir İstanbuli bile Eskişehir'i sevdiyse biz de memleketimizi sevelim değil mi? Hem sevilmeyecek şehir mi? ( Hoş bu ara cinayet şehriyiz gerçi ama.. Bknz: 19'luk aslan gibi delikanlının faili meçhule bağlanan cinayeti..)

• Fenerbahçe tabi ki

0|4
    3|3
  • Fenerbahçe ve Göztepe

0|2
    2|1
  • Ben feneri taraftarları çok yoldan çıkıyor diye sevmiyorum sadece

0|3
    1|1
  • real madrid nefret ederim

0|1
    1|1
  • hepsini severim ama hiçbirini çok fazla sevmem :)

0|1
    0|0
  • fenerbahçe

0|2
    2|1
  • Sevmediğim yok..

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe

0|2
    2|2
  • Barcelona

Türk takımlarına bir kinim yok.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• şikebahçe :D

0|4
    2|1
  • yok diyenlere asla inamayın

Bursaspor

0|2
    0|0
  • fenerden dedım,ama baskanından nefret edıyorum dogrusu,kendısını herseyden ustun goren ama gelen gecenın maymuna cevırdıgı bır zavallı kendısı...

0|2
    0|1
    • eksıyı veren sanırım takımının dustugu kepazelıkten oldukca memnun bırısı,1000 sene sonra dıyecekler fener şikeci diye ahada ıspatı deyıp lınk verecekler:)))

• olsun:) sucum dokuz koyde yalan soyleyıp kovalanmak degıl ki dogru soylemekten dokuz koyden kovulmak olurki,o da benım madalyam dır,yatarız... sızınle mahpus pek komaz,bol bol muhabbet ederız:)

• Eyvallah bilmukabele :)) ( + Mazallah)

• link ankete itafen abi çok güzel konuşmuş:D

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe'yi sevmem hiç.

2|2
    3|1
  • o değilde en iyisi GENÇLERBİRLİĞİ !

0|1
    0|0
  • Her takıma saygım var her şeyden önce bu listedeki takımların her biri formasında türkiye logosonu taşıyor.

1|2
    1|0
  • trabzonspor

1|2
    2|3
  • fener tabiki de

3|2
    2|1
  • Persapolis'ten nefret ederim...

0|1
    0|0
  • ajax

0|3
    0|0
  • feneri kim sever ya :)

0|2
    1|1
  • Trabzonspor

0|2
    0|0
  • fenerbahçe..

0|1
    0|0
  • Ben trabzonsporu sevmiyorum ama bu son yıllardaki yaşananlardan dolayı değil. Eskiden beri trabzonspora gelen futbolcular hep üzerlerinde bir baskı olduğundan şikayet ederler. Hatta şota bile bir anısında buna değinmişti. Fakat trabzon halkı maalesef futbolu bir hayat tarzı olarak gördüğü için futbolculara sürekli baskı yapıyorlar.

1|2
    2|1
    • Karadeniz'de özellikle Trabzon'da futbol çoğu insanın hayata bağlandığı bir göbek bağı gibi.. Trabzon deplasmanı var diye düğününü erteleyen adam bilirim :))

Yükleniyor...