Sevdiğiniz kişi sizi sevdiğini söylerken neden bir başkasıyla çıkar?

Sevdiğim kişi bana beni sevdiğini söylüyor daha önce çıktık. Ayrıldık onunla sürekli arıyor mesaj atıyor benimle ilgileniyo ama yinede bir başkasıyla çıkıyor bu neden olabilir? Ve ben ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Ayrılmasını istedim ayrılacam diyo sürekli

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Harem kuruyor, sen sadece ona yardımcı olabilirsin, cariye olarak. Ne yapıyorsunuz siz böyle karışık kuruşuk ilişkiler falan, bu nasıl bir şeydir? Bunu nasıl kabullenebiliyorsunuz anlamıyorum. Sen de başka biriyle çık, bakalım beyefendi ne diyor?

0|0
    0|0
    • Başkasıyla çıkmamı da istemiyo

• Ayrılacağım demiş, öyle mi? Neyi bekliyormuş? Ayrılmanın bir periyodik zamanı mı var? "Ayrıldım"a ne olmuş? -cam -cem -cektim -caktım geçiniz..

Erkekler Ne Diyor 9

• seni yedekte tutuyo işte :)

0|0
    0|0
  • dostum kesfetmek diye bir kavram var bilirmsin,surekli bir erkegi vaya kadini olani dusun karsi cinslerini bir kisiylemi cozecek taniyacak omur boyu 1 kisiy tanisa o cahil kalir

0|0
    0|0
  • Sen neden böyle birinin peşinden gidiyorsun, hadi seninle olmaya başladı bir gün başkası senin yaptığını sana yapsa hoşuna gider mi?

0|0
    0|0
    • Hayır gitmez ama önce ben vardım bide biz ciddi düşünüyorduk ailelerden dolayı olmadı oda beni unutmak için onunla çıktığını söyledi

• Uzaklaşman senin için iyi olur

• Eğer bir sakatlık olursa oyuna seni alacak stepne gözüyle bakıyor sana :)

0|0
    0|0
  • Peki sen niye hayatında başka biri olduğunu bildiğin halde onunla birliktesin hala?

0|0
    0|0
  • açmış aç salla hiç mesaj atma o sana geri döner..

0|0
    0|0
  • cinsellik için olabilir.

0|0
    0|0
  • vücudu senden daha güzeldir ;)

0|0
    0|0
  • Seni kullanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onda biraz şeref eksik kalmış..o yüzden ciddiye alma bence..

0|0
    0|0
  • şerefsizmiş uzak dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...