Ve Bruma Galatasaray'da İstanbul'da görüşleriniz?

link

hayırlı olsun genç yetenek(miş) bakalım başarılı olacak mı sizce?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Piyasa değeri 3 Milyon Euro olan adama 12 Milyon Euro verdik, ilk hata. Bize tecrübeli adam lazım, maçın seyrini değiştirecek adamlar, bu oğlan genç ve potansiyeli olan birisi gelişime açık ama Bruma'dan beklentiler çok fazla olacak, şuan taraftarın ve Galatasaray'ın istediği başarı da büyük katkılar beklememek lazım.

Umarım bu futbolcu elimizde patlamaz, en azından takımdan gideceği zaman alınan paraya gitsin.

0|2
    0|0
    • sporting altyapıdan çıkarmış bedava, biz yetenek diye 12 milyon verdik:D neyse daha oynamadı gerçekten belkide iyi performans gösterir

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha çok genç hızlı ve hırslı Galatasaray'da başarılı olacaktır diye umuyorum

E hayde vatana millete hayırlı olsun :)

0|1
    0|1
  • hayirlisi insallah iyi olur

0|1
    0|0
  • adını ilk kez duydum herkez iyi diyor demekki iyiymiş ne diyelim hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • Hayırlısı,umuyorumki faydalııdır.

0|1
    0|1
  • Uyum sağlarsa adam Kerim Frei'yi her türlü geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Her transferde bir risk vardır Muslera gibi değerinide katlayabilir Amrabat gibi bekleneni veremeyedebilir ama ben Bruma´dan umutluyum şu an en hızlı oyuncularından bence çok başarılı olacak

0|2
    0|2
  • hayırlı olsun ama 12 fazla

0|0
    0|1
  • yabancı sınırlamasaından dolayı acaba bu transferler gs avrupadan elenirse ne işe yarayacak gs seneye şampiyonlar ligine bile gidemeyecek kadroyu yarattı bu kadar amatörlük olmaz. Kovun gitsin bu başkanı.

0|1
    1|0
  • inşallah iyi işler yapar adı Galatasaray sa fos transfer çıkmaz inşallah malum bu ülke guizalar ortegalar stoch lar krasicler felan gördü ha gerci o transferleri yapan başkasıydı :)

:)

0|1
    0|0
  • olur herhalde

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun galatasarayımıza.

0|2
    0|0
  • u20 dünya kupasında canlı izledim kendilerini, çok yüksek potansiyelli oyuncu. link

0|1
    0|0
  • başarılı bir futbolcu zaten hem genç hem başarılı inşallah takıma uyum sağlar

0|1
    0|0
  • Kumaşı tutarsa Kar ettiricek bir yatırım

0|0
    0|0
  • İki kanatta da oynuyor olması iyi birşey. Hamit yedeğe çekilcek malesef.

0|0
    0|0
  • 12 milyon edermi yazık

0|2
    0|3
Yükleniyor...