Aramızdaki yaş farkını (7yaş) ve benim yaşımın küçüklüğünü bahane ediyor.

Yardımınıza ihtiyacım var..Bir bakar mısınız?

Merhaba herkese.İçinden çıkamadığım bir durum var.Fikir almak için burada sormak istedim.

Benim yaklaşık 1 senedir görüştüğüm biri var.Netten başladı her şey.Zamanla gerçek hayata taşıdık.Benim annem ve abimle tanıştı.Bende onun annesi ve teyzesiyle tanıştım.

Babam ilk başta da sorun çıkarıyordu.Fakat zaman geçtikçe babam daha çok sorun çıkarmaya başladı.İlk baştan beri nasıl bir karar alacağını bilmiyordu.Hem olur demiyor hem de olmaz demiyordu.

Bizim erkek arkadaşımla her görüşmemiz de büyük problemler oluyor.Aramızdaki yaş farkını (7yaş) ve benim yaşımın küçüklüğünü bahane ediyor (21).En son vermeyeceğini söylemiş.Ne yapacağımı bilmiyorum.Akıl verin lütfen..

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Netten tanışmalı daha 1 sene olmuş anladığım kadarıyla. Biraz zaman tanı babana da kendine de. 1 sene çok kısa bir Aman ki bir kısmının sadece internet üzerinde geçtiğini düşünürsek.

0|0
    0|0
    • İnternette çok uzun zaman geçmedi.Ve hemen evlilikdüşünmüyoruz.En az 2 sene sonra.Ben sadece ailelerin tanışmasını istiyorum.

• Keşke yardım edebilseydim. Umarım her şey iyi olur ikiniz için de.

• Teşekkürler canım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangi sitede tanıstınız ki

0|0
    0|0
  • Çocuk düzgünse, aklı başında olgunsa ne yaşı tak, ne de aileni. Ama ailenin itirazları rasyonel itirazlar mı yoksa duygusal itirazlar mı? Eğer rasyonel bazı olgulara itiraz ediyorlarsa kesinlikle dikkate al. Evlilik romantizmden çok öte bir kurumdur:)

0|0
    0|0
    • Elbette haklısın.Ama tek itiraz eden babam.Annem ve abim çok beğendiler.Düzgün biri.

Babamda duygusal itirazlar ediyor.

• duygusalsa ikna etmeyi dene. Erkekleri mantıkla ikna edebilirsin.

• sanal aşkları doğru bulmuyorum. bir kaç fotoya bakarak aşık mı olunurmuş. sanaldan sevgili yapacaksan mükemmel bir tipin olmalı. eğer tipin çok iyi değilse sempatiklik ve konuşmalarınla karşındakini etkileyebilirsin o da sanalda ne derece mümkün tartışılır

0|0
    0|0
    • İş sanaldan çıktı.İyi oku bence.

• Tanıştığın sitede çok önemli bence.

0|0
    0|0
    • Sosyal paylaşım sitesi.Sorun o değil zaten.

• Bunu sormamdaki amaç eğlenmek için takıldığı bir sitedenmi tanıştınız

• Anladım.Ama öyle değil.

• isterse teyzenin oğlu olsun bbn vermemeyi kafasına koymuş bikere

ayrıca 21 küçük değil aradaki 7 yaş ise hiç büyük bir fark değil

0|0
    0|0
  • Onunla evlen ve aşkı doruklarda yaşa.

0|0
    0|0
  • bir seçim yapman gerekecek gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak hayatta neler var Soru 747920

0|0
    0|0
  • bence babana biraz zaman tanımalısın, ne de olsa büyüğün bir bildiği vardır. Buna benzer bir olay bende de vardı babam vermem dercesine susuyordu, ben inat ettim illa olsun diye ama en sonunda babamın neden susmakta haklı olduğunu anladım ve yarı yoldan geri döndüm. Keşke benim babam da sorun çıkarsaydı...

Bazı şeylerden korkuyor olmalı anlayış göster, hiçkimse agresif de olsa suratsız da olsa babanın yerini tutmaz

0|0
    0|0
    • Elbette öyle canım.Ben zaten kimseyi tercih etmek istemiyorum.Tercih de edemem.Fakat babam tanımıyor.Ortak tanıdıkta yok.Nerdeyse görmedi bile.Yani bir bildiği yok.Yaş farkı sorun sadece

Yükleniyor...