Eşimin yaşgünü ne alabilrim?

Arkadaşlar eşimin yaşgünü yarın.Bugüne kadar güzel hediyeler güzel süprizler yaptım.Herşeyimizde var Allaha şükür.Yarına sadece çiçek alayım diyorum pek bişey alasımda yok hem içimden gelmiyor hemde öyle aman yaşgünü var havasında değilim.Kırılsında istemem.Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.Aklı başında uzun bişeyler yazın

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• lunaparka gıdın

0|0
    0|0
    • Aslına bakarsan 10 numara fikir...

Kızlar Ne Diyor 6

• çiçek gayet güzel bide ikinizinde eğlenebileceği bir mekana gidin yiyin için eğlenin orda bide pasta gelsin falan canlı müzik olan bir yer olursa daha güzel olur başka birşeye gerek yok bence önemli olan hatırlamak ve güzel zaman geçirmek pahalı hediyeler almak değil

0|1
    0|0
  • çikolata alabilirsin çiçeklerin yanına hoş durur ve çikolata sevmeyen kadın tanımıyorum

0|1
    0|0
  • Çalışıyorsa çiçek gönder iş yerine

1|0
    0|0
  • bana yapılan bir hediyeden örnek verim :)bir tane güzel bir kitap al romantik olsun kitabın içinide kalp şeklinde oydur tabi sayfalalar yine okunacak şeklide kalacak içine güzel bir kolye veya yüzük benzeri bir şey koyablirsin kitabı güzel paktet yaptır kurdaleli falan :)açtığında içinde görünce güzel olacaktır

0|1
    0|0
    • çok çok çok GÜZEL BİŞEY AMA İÇİMDEN BÖYLE BİRŞEY YAPMAK HİÇ GELMİYORromatizmi sevmez hem bizmki.Çok sağol yazdığın için

• :)..ben güzel şeyler yapmayı severim önceden üzlürdüm şimdi pek umursamıyorumHerkez hakettiğini yaşıyor.

• hmm birşeyler var demek hayırlısı

• tatile götr

0|1
    0|0
    • temmuzda 5 yıldız otele gıttık 6 gun

• ablamın eşi hiç hediye almazdı hep şikayet eder bana hiç doğum günümde hediye almıo diye ama gel görki bir haftalık tatile götürdü şanslı kadın :(

0|0
    0|0
    • biz 5 senelik evliyiz.Bu zaman kadar bir çok süpriz hediye vs yaptım.Parfümden tutda saat pırlanta vs herşey var.Kıyafet alsam benim beğendiklerimiz genelde beğenemez...E napiyim...Orkide alsam nasıl sence? Saksıda?

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
    • süpermiş..sağol

• Ben bile yerim:)..senin resminin altında yukarı doğru ok sembolu var puan verdim.Senin xper puanın artıyormu verince?

• teşekkürler. artmıyor, beğendiğin cevaplara teşekkür ediyorsun sadece:)

• arkadasım sankı cıcek yerıne arabaalmak daha kolay gelıyor bana:)zor zanaat:)

0|0
    0|0
    • para bolsa dediğin gibi araba almak güzel fikir:)

• haşaaaa,oyle kastım yok ben burada cıcek almak erkek ıcın zordurya,onu elınde sallaya sallaya goturmek hemde,bırde verırken bırseyler soylemek hani:)) onu kasdettım sadece,3-5 sene calışıp ıkıncı bır el oto alıp hedıye etmek daha kolay sankı:)))

• Her doğum gününde de hediye nereye kadar ya. Yemeğe çıkart dışarıya eğlenceli yerlere gidin daha iyi.

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür çocuk olunca o da olmuyor.Geçen sene yemeğe gittik bin pişman oldum.

• Sadece kuru bir çiçek de olmaz gibi ama

• yani...bakıcaz bakalım

Yükleniyor...