Beni rahatsız ediyor, şikayet etmeli miyim?

hattımla ilgili bir sorun vardı bende gidip avea bayisine düzeltmeleri için numaramı verdim orda çalışan çocukda salağa yatıp numaramı almış günlerce arıyor beni mesaj atıyor şikayetmi etmem gerek?

Güncellemeler:
Tesekkur ederım cevaplar ıcın :)

0|0
8|49

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibiler şikayet etsem mi etmesem mi ikilemi yaşarken, ONUN gibilere "ulan şikayet etmiyor bunun GİBİLER" tarzı düşünceleri beyinlerinde barındırmalarını sağlayıp, başka bir ton kıza yapmasını sağlıyorsunuz.

Şikayet etmezsen, bunun gibiler dahada cesaretlenip, birilerinin numarasını alıp rahatsızlık etmekten bir boyut öteye taşımaya başlar. Ilerde tecavüzü düşünecek kadar cesareti olur.

Olaya derin psikolojiden bakıp geniş resmi görmek gerek, piskolojik sorunu olmayan bir insan bir kıza tecavüz ediyorsa eğer, bunun altında yatan şey, o kişinin "aman ne olcak" zihniyetidir. Aman ne olcak zihniyetide sizin gibilerin şikayet etmemesiyle oluşan bir zihniyettir. ;)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Tabi ki etmelisin.Cumhuriyet savcılığına dilekçe verebilirsin.

0|0
    0|0
  • önce çocuğu uyar devam ederse şikayet et.

0|0
    0|0
  • Sence doğru olan ne?

Bence çoğunlukla aynı şeyi düşünüyorsun sen de.. Önce bayiye git ve sorun devam ederse savcılığa gideceğini söyle..

Devam ederse de git..

0|0
    0|0
  • şikayet et rahatsız olduysn

0|0
    0|0
  • bence şikayet etmeden önce bir konus bakalım eger sırar edersen hakkında şikayet dilekçesi yazıcam genel müdürlüğüne de.. ve bide genel müdürlüğün fax numarasını al cocugada ver.. ciddi oldugunu anlasın..

boylece bır daha yaparsa gunah senden gıtmıs olur..

0|0
    0|0
  • Öncelikle mesaj içeriği önemli tabi neler yazııyor?tehdit hakaret cinsel içerikli mesajlar yoksa Kişilerin huzur ve sükununu bozma tck madde 123 ten işlem yapılır muhtemelen sabıkası yoktur 6 ay hapis cezası alır onuda ertelerler 5 yıl içinde bir suç işlememek kaydıyla. sonra çocuk süt dökmüş kedi gibi olur.iş yerine söyleme inanmayabilirler. 2 satır dilekçe yaz şu numara sürekli arıyor mesaj atıyor.attığı mesajlar şu arama tarihleri şu diye.

1|0
    0|0
    • cinsellik değil sadece sevdiğini söylüyor sırf sevdi diye çocuğuda işinden etmek istemedim doğal birşey sonucta ama istemiyorum dedikçe baydı artık hadi 1 gün yaptı 2 gün yaptı e 1 hafta oldu yeter sıktı artık çocuk :/

• anladım şikayet et bir daha rahatsız etmemesi kaydıyla uzlaşmak istediğini söyle ifadende. savcılığa gidince aklı başına gelir.dışarda ağayım paşayım diye gezenler adliyede kedi oluyorlar kedi.dilekçe için yardım edebilirim.

• bakalım biraz daha sabrımı zorlarsa olacağı o teşekkür ederim :)

• Evet sikayet etmelisin. Polise gitmeden once operatore de sikayet edebilirsin. Bizde benzer bir durum yasandi. Aninda kovuldu cocuk.

0|0
    0|0
  • Adam akıllı uyar, gerekirse bayiye şikayet edeceğini söyle, baktın olmuyor bayiyede şikayet et, kayıtları filanda tut, savcılığada ver...

Basite indirgemeli bu tür işleri... Bu ne ya, o halde bayidekiler bütün gelen bayanların numarasını alsın.

0|0
    0|0
  • hala neden şikayet etmemişsin ki! madem seni rahatsız ediyor ve o senin gibi kaç kişiye de aynı şeyi yapmıştır şikayet et belki tazminat davası bile açabilirsin

0|0
    0|0
  • insanoğlu denen yaratığa acıma.biyerde buluşma ayarla.iki üç tane erkekle git.dişlerini avcuna dök gonder cocugu

0|0
    0|1
  • önce patronuna sonra savcılığa git. Abin falan varsa bir araba sopa attır. İbrete alem için arabanın arkasında sürükle. Böyleleri çok canımı sıkıyor.

0|0
    0|0
  • Et direk kovulsun.

0|0
    0|0
  • Sen dusun... Bu sikayet etmedigine gore yolludur lan! Diye dusunup arkadaslarina bile dagitir o numarani o veledi zina da...

0|0
    0|0
  • beklediğin hata ne duruyorsun kimbilir senin gibi daha kaç kızı rahatsız ediyordur

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • kesinlikle hem Avea'ya hem savcılığa

0|0
    0|0
  • orda çalışan çocuk olduğuna eminsen şikayet et

0|0
    0|0
  • Tazminat bile alırsın sen ne diyon bacı :D

0|0
    0|0
  • şikayet et sürüm sürüm sürünsün pcc :D

0|0
    0|0
  • et tabi. git dükkana. İlla şefi müdürü ondan üstün olan biri vardır. Rezil et bir daha rahatsız ederse de hepsini mahkemeye vereceğini söyle. bidaha aramaz.

0|0
    0|0
  • hemen müşteri temsilcisini arıcaksın... şikayet etceksin ve bu durumdan kaynaklanan rahatsızlıktan dolayıda numaranın değişmesini talep etceksin

0|0
    0|0
  • hahahaha aranan numarayı polise ver gerekeni yaparlar dahada sen karışma başka bırsey her aradığında ya da mesaj attıgındada silme kaydet telıne kanıt olsun ..

0|0
    0|0
  • yaz buraya admain numarasini bak bakim ariyacakmi ondan sonra

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayet et

0|0
    0|0
  • Bu tür yerlere çalışanların genel sorunu zaten kızların numaralarını topluyarak arıyorlar. Ulen bizde numara olsa arayamıyoruz bile çekiniyoruz adamlara bak.

0|0
    0|0
  • Güzel olmak basa bela :)

0|0
    0|0
  • Sen desene ben aşırı samimi davrandım da çocuk yüz buldu beni arıyor.

0|1
    1|0
    • hadi canım sağdan sağdan

• kendi yaptığın icraatlarını ne güzel anlatıyosun öyle ajkhajk evet egom tavanlarda bebiş

• bu da onlardan :) yani samimi bile davranmış olsa bu sarkmak gerektiğini mi gösteriyor? bu kadar mı açsınız kızlara ya yazık :)

• bayiden biriyse şikayet edersen bayiliği bile elinden alabilirler...

0|0
    0|0
  • ver sen onun numarasını birazda ben onu rahatsz edeyim..

0|0
    0|0
  • gıt şıkayet et

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 8

• bayiye sikayet etme, belli ki cocuk senden hoslanmis, belki akli basinda degil, akli basina geldiinde hatasinin farkina varacak... sende bu arada kotu bisey yapma elindeki meslek insanlik namina alinmamali dusunuyorum,

uyari yap, savciliga soyle ama isini karistirma cocugun

0|0
    0|0
  • elbette hangi bayiiye gidip işlem yaptıysan patronuna şikayet et ve hesap sor ne demek ne münasebet savcılığa dilekçe vereceğini söyle bak bakalım cesaret ediyor mu bir daha

0|0
    1|0
  • evet sikayet et ne bekliyorsun ki

0|0
    0|0
  • şikayet etmelisin.. hatta numaranıda değiştir

0|0
    0|0
  • aramamasını söyledin mi?

0|0
    0|0
  • kendisine söyledin mi yapma diye? önce onu işyerine şikayet etmekle tehdit et belki bir daha yapmaz.

0|0
    0|0
  • tabi ki et

0|0
    0|0
  • et tabi böyle bir saçmalıkmı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...