Eski bir filme altyazı çevirmeni arıyorum

Bunun için internette pek site bulamadım açıkcası film altyazısı ile birebir ilgilenen bir site biliyo musunuz? (Film beatles ' ın 2.filmi olan 1965 yapımı help)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• link

year 1965 - Beatles-Help-1965-tur

1|1
    0|0
    • Sen varya harikasın şuan havalardayım çok çok sağol :D

• rica ederim, umarım doğru alt yazıdır, ben açıp bakamadım çünkü. Eğer bu problemi çok sık yaşıyorsan BSplayer ı indirmeni öneririm, otomatik çevrimiçi altyazı bulma özelliği var.

• Doğru altyqzı sevinçten gözlerim doldu diyebilirim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• turkcealtyazi.org/sub/345732/help.html

0|1
    0|0
    • Malesef yıllardır beklememe rapğmen çevirisi yapılmadı hep yarım kaldı :/ yinede teşekkürler bob dylan :)

• İngilizceymiş, ben de bulduğumu sandım.Ama illtimed bulmuş galiba

Erkekler Ne Diyor 2

• Bütün sitelerde alt yazısı olmadığı yazıyor ama sen kalkmıiş bunu soruyorsun. O da ilginç!

0|0
    0|1
    • Ücretli olan çevirmen bilip bilmediklerini ilginç olan bişey yok ortada hem bilmediğim bir sitede varmış

• İyi gözün aydın :)

• En iyi cevaptaki altyazı 2011 yapımı olan bir filme ait

Senin aradığın film bu:

link

İngilizce altyazısını bulun, çevrilir

0|1
    0|0
    • Listede 65 yapımı olanda var ama malesef yarımmış filmi izleken son yarım saatte falan ing ye döndü ing altyazısı mevcut fakat çeviricek kişi yok altyazı sitelerinde fazla istek yok malesef

• filmi edinemediğim için ilgilenemiyorum, kusura bakmayın. Ama Divxplanet'ten birilerine danışın, eminim birisi ilgilenecektir, çünkü Beatles severler çok orada :)

• Peki yinede çok sağolun :)

Yükleniyor...