İnsanlar mı sizden uzaklaşır yoksa siz mi onları uzaklaştırırsınız?

Bir zamanlar tanıdığınız,bildiğiniz insanları görmezden gelmeye başladığınız an...Metroda bir arkadaşınızı beklerken yanınızdan ağır adımlarla geçen insanın eskiden konuştuğunuz birisi olması gibi.

Aynı kulaklıkla müzik dinlediğiniz insanın aylardır halinizi hatrınızı sormaması gibi.

Bir zamanlar zihninizde dolanıp duran yüzün artık adını bile hatırlayamamanız gibi...

İnsanlar mı sizden uzaklaştı,uzaklaşıyor yoksa siz mi onları hayatınızdan çevrenizden uzaklaştırdınız?

Madem öyle link

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu insandan insana değişir. Sen kendini bilirsin, ne kadar iyi olduğunu.. Ne kadar değer verdiğini.. Karşındaki bunu anlamayan bir kaypaksa zaten uzaklaşmıştır. Senin yapabileceğin bir şey yoktur.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Insanlarla muhabbetin ateşle münasebetin gibi olsun.Çok yakın durma yanarsin,çok uzak durma donarsin...aynen böyle yapmaya çalışıyorum işte =(

1|0
    0|0
  • Ben uzaklaştırırım insanları kendimden aramam sormam bir süre sonra onlarda o mesafede kalmayı tercih eder..

0|0
    0|0
  • Genel olarak takındığım tavırla ben uzaklaştırırım.

0|0
    0|0
  • karşılıklı

0|0
    0|0
  • ikiside bence. uzaklaşırsa vardır birşeyler karşıdakinin bildiği ve diğer tarafın bilmediği.ayrıca o karşıdaki kişiye değer veriliyorsa belki karşıdakide değer verdiği için uzaklaşmış olabilir.tabi bunu en iyi karşıdaki bilir

0|0
    0|0
  • Evet ben uzaklaştırdım...

Çünkü boğuluyordum, bu kadar bencillik ve egoistliğin içerisinde daralıyordum... Şimdi ise kimse yok, kendi halimde takılmaktayım :))

Belki de fazla aykırıyım çevreme :)))

0|0
    0|0
  • Maddi şeyler manevi şeylerden uzaklaştırıyo bizi vefa dersen araki bulasın.. Uzaklaşmalarımdan ben kadar karşı tarafta suçlu.

link

0|0
    0|0
  • herşeyin bir nedeni vardır. o kişiye sorup öğrenmek lazım bence

0|0
    0|0
    • bazen neden yoktur,aramazsın aramaz konuşmazsın konuşmaz selam vermez sen de vermezsin her seferinde farklı bir bahane vardır birikir birikir ve aylarca yıllarca konuşmamanın verdiği soğukluk oluşur...

• gerçekten bir bahane varsa bence soğukluk ortadan kalkmalıdır.tabi bahaneye göre değişir.soğukluk dediğin nedirki yaa bir sarılınca yok olup giderr

• Ben uzaklaşıyorum ama bazı kişilerin dışında

0|0
    0|0
  • Yanlışını gördüğüm insana acımam hayatımdan def eder giderim...

0|0
    0|0
  • ben uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • :))

kendime özel alanım vardır.

her gelen giremez. sınırlarını ben belirlerim.

0|0
    0|0
  • Ne kadar az insan o kadar cok huzur ...

0|0
    0|0
  • ikiside .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu birazda karşılıklı sanıyorum. Ama kolay kolay kazandığım insanlardan vazgeçmiyorum.

Onlar vazgeçmemi sağlıyorsa rahat bırakıyorum :)

0|0
    0|0
  • uzak kalmak en güzeli oluyor.insan kendi sesini de dinlemeyi bilmeli.kendiyle haşır neşir olmalı.tamam dert dinlemek güzel belki,yardımcı olmak, başka türlü zamanlar geçirmek..ama vefalı sayısı azaldıkça olan bize oluyor.

1|0
    0|0
  • bence insanlar hayatımı sikti

0|0
    0|0
  • Şuana kadar hep ben uzaklaştırdım ama aksi olmayacak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • insanları sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayat şartları bazen bunu zorunlu kılabiliyor. Hergün işe/ okula gitmek yapmakta zorunlu oldugumuz sorumluluk bizi birbirimizde uzaklastırıyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...