Bağışladığınız kanın veya organın bir teröriste veya yandaşına gideceğini bilseniz yine de bağışlar mıydınız?

Bağışladığınız kanın veya organın bir teröriste veya yandaşına gideceğini bilseniz yine de bağışlar mıydınız?Ben şahsen sırf bu düşünceden dolayı kan bağışı yapmaya bile olumsuz bakıyorum ve öyle bir durumda olan bensem bile bir teröristten veya terör yandaşından kan veya organ almaktansa onurumla Türk olarak ölmeyi tercih ederim ya siz?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• bağışlarken şu kişiye diye kimse ayırt edemez o imkan yok

bağış yapmak insanlıktan

gerisi bizi ilgilendirmiyo

0|2
    0|0
  • terorist benim kanımı hıı ? sonrada yaşıycak daha çok türk öldrcekk öyle mii ? yok yaaaa büyük konuşmk gbi olmasn damla vermem herhalde .s

0|2
    0|1
  • yok abi vermem yaa naparsa yapsın vatanı korumuş olurum bence

1|2
    0|1
  • Hayır bağışlamazdım.

0|2
    0|0
  • güzel soru ama ihtiyacı olan alsın mantığıyla yaklaşıyorum olaya.İnsan canı asıl olan terörün de üstünde bir durum aslında.

0|1
    1|1
    • terörist veya yandaşı can almak için uğraşıyor ama neden onun ölümüne engel olunsunki?

• Öcalana kan lazım olsa vermem ama terörist dediğinde durum değişiyor.O da halktan biri belki kandırılmış 12- 13 yaşında çocuklar var dağlarda onlarda terörirst olarak geçiyor.

• kandırılmış diye birşey yoktur hepsi bilinçli ne halt yediğinin asla ama asla inanmam kandırılma yalanına sen de inanma bence

• İleride vatana yararlı olabilcek birini de kurtarabilirsin ama ben bağışlardım.Yüzde yüz teröriste gidecekse durum değişir ama.

0|1
    0|0
  • heh paronayaka baglayin kan organ bagislamayin millet ölsün gitsin.

yakininiz acile gidince kan yokmu koca hadtanede diye bagirip cagirmayin ama. birakin kan kaybindan gebersin gitsin.

amen.

1|0
    1|1
  • vermem

0|1
    0|0
  • bağışladığımız kanların sübyan tacizcilerine gitmediği ne malum? bu kadar acımasız olmayın. herkes bir görüşü savunuyor. sırf türküm diye kürt teröristlerine pislik bir davranışta bulunamam. bu -benim- vicdani görüşüme ters.

0|1
    1|2
  • bağış belgem var . hiçdüşünmedim bile şans. çocuğa bile gidebilir ya da bir babaya anneye

0|1
    0|0
  • hiçbişimi bağışlamam.banane.

0|1
    0|0
  • Evet bunlari goz onunde bulunaraktan kan vermiyorum, gebersinler yani. Hos onlar yuzunden bizim TURK dostlarimizida olumeatiyorum ama olsun terorist kalmasin dunyada.

Hqy ben sizin zihniyetinize.

0|2
    0|0
  • düşmanla savaşırken ateşkes anlarında yiyecek ikram etmiş neslin torunlarıyız.

0|0
    0|0
    • ama o düşmanlar da bizler gibi onurlu insanlardı terörist değillerdi

• birisi savaş halinde düşman olduğunu biliyorsun açıkça ama diğeri içten içe dost gibi görünüp küçük menfaatler için vatanına ihanet ediyor,birisi devleti için savaşıyor diğeri devletini yıkmak için fark bu.

• kan verirken hafif bir baygınlık oldu sonrasında gözümü açtığımda satılık vatan deniyordu bende anlamadım ama kan tuttu dedirtmemek için konuya hee dedim :)

• spaya katılıyorum . 2 yıllık ks geçmişimde ilk defa

0|0
    0|0
  • O da insan ya la. Hekim olsan dusunemedim. Hipokrat yemini edemezdin bu kafayla.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• aynen öyle.sonra neden milliyetçisiniz neden ırkçısınız öyleyiz lan işte varmı?değil 1 damla kan 1 damla su olmamalı o şerefsizlere bu ülkede.

0|1
    0|0
  • Evet, bağışlarım.

0|1
    0|2
  • ben kanını alırım.

0|4
    0|0

• gebersin hımmınağodumun iti

0|4
    0|1
  • onlara bağışlayacağım tek organ cinsel organım olurdu.. tükürüğümü bile bağışlamam p*çlere.!

1|1
    1|0
    • yazık değil mi cinsel organa ben onu hiç vermem

• onu da götlerine sokmak için.. gerçi haklısın ona bile gerek yok, pisliğe bulaştırmamakta fayda var ;)

• Niye nan hayat verip yine dağlaramı çıksın kodumun kansızına gebersin it.

0|3
    0|0
  • Ben iyiliğimi yapıyorum.Kime gideceğine ben karışmam.

0|1
    0|2
  • kime göre terörist? işkence yapıp köy yakıp insanları hayattan bezdiren mi buna başkaldıran mı?

1|1
    2|4
    • devleti yiyip bitirip hala gözü doymayan,bölücülüğü özgürlük adı altında yasallaştırmaya çalışan,birbirlerini kan davası için öldürüp,birbirilerinin köyünü evini yakıp suçu devlete atanlar terörist

• teröristler silivride?

• neden dağlara çıkıp ''ez te hezdıkım spağ' diye bağırmıyorsun?

• İnsanlığın fikir ayrımı veya siyasete bulaştırmayalım...

0|0
    0|0
    • siyaset veya fikir ayrılığı değil bence bu,vatanını satan,kendi ırkından değil değil öldürmeye çalışanın insanlığından bahsedilemez zaten

• satan satacağını satmış zaten

• vatanı satmaya nasıl geldiniz, o arayı kaçırdım ben? :(

• Yaşat teröristi cezasını çeksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...