Eski sevgiliye dogum günü..

2 sene önce doğum günü hediyesi olarak bişey hediye etmiştim..

2 sene sonra ayrılmadan 3 4 ay öncesinde bir tartışma esnasında hediyemi çıkarıp atmıştı yanımda.. sonra barıştık ama ben hediyesini geri vermeye fırsat bulamadım ve dedigim gibi 3 4 ay sonra başka konulardan dolayı çok kötü bir şekilde ayrıldık.. araya ailelerde girdi biraz çünkü gururuma yediremedigim şeylerde vardı..

neyse bugünlerde dogum günü olacak.. ben o geri veremedigim hediyeyi ve onun sevdigi şekerleri bir hediye paketine koyup artık kapılarının mı önüne koyarım yoksa balkonlarınamı atarım bilmiyorumda.. bu kız tamda dogum gününde o 2 sene önce dogum gününde hediye ettigim şeyi görünce zaten benim oldugumu anlayacakta.. acaba ne düşünür.. ben kesinlikle aramasını falan beklemiyorum ayrılalı 4 5 ay oluyor 2 3 aydrda sesini bile duymadım..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• dort yil az degl.. kalbinin sesini dinle bosver.. benim eski sevglmdn ayrldi beneden iki yil oldu. gecen sene kutladm ama busene kutlayamicam.. 5eylul onunda..

0|0
    0|0
    • o seninkini kutlamışmıydı.. sizin kaç yıllıktı ?

• 1yillikti.. kutlamadi..

Kızlar Ne Diyor 3

• verme ya boşver

0|0
    0|0
    • niyeki versem ne olacak ki.. zaten ben elden veremem kapılarına falan bırakırım illaki biri bulur oda görür..

• bak bak bak oldumu şimdi akreplere laf söylüyorsun..

nasıl salak olurlarmışş bakalım ne yönden yani hangi konularda ?

• yani fazla duygusallar hep edebiyat yaparlar ama sende öyle bişeye rastlamadım

• E neden bu kadar bekleyip konuşmamışsın? Madem hala aklında

0|0
    0|0
    • bu kadar beklediğimi nerden çıkardın çok kötü tartışmalar geçirdik sonra bana inat birileriyle konuşmaya başladı.. ya da bilmiyorum bana inatta olmayabilir..

sonra zaten babası geldi ne rahatsız ediyorsun diye ama 4 yıllık çıktıgı oldumu öğrendi ciddi oldugumu anladı.. meseleyi bide benden dinledi hak verdi bana benim nasıl üzüldügümü gördü tamam dedi gitti bende zaten adama o günden sonra artık aramadım çünkü artık babası devreye girmişti.. ama şimdi dogum günü olacak kaç ay geçmiş aradan...

• Hepsi boş bir süre sonra unutursun bu soruyu buraya yazmanı bile saçma bulursun kurcalama bu kadar seni sevmediğini söylemişsse yani ona hiçbir şey yapmadığın halde söylemişse

• 4 yıldır çıkıyorduk 4 yıldan sonra sevgi böyle kolay bitebiliyor mu.. ben hiç bişey yapmadım demiyorum zaten benimde hatalarım oldu..

ama gerçek seven karşısındaki ne yaparsada yapsın sevgisi bitmez.. ya da ben öyle biliyormm

• allah kabul etsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kalbini dinle ve kararını ver. En doğru şeyi o söyler birader.

0|0
    0|0
    • kalbimi dinliyimde.. benim kalbim pek doğru şeyler yaptırmıyor bana :D

şimdi bak meseleyi üst tarafta mavikuşilekücükkız ada anlattım biraz sence ne düşünürr.. ?

• tipik başak kadını başakları anlat bize :D

• TipikBaşakKadını bende TipikYengeçErkeğiyim :D

Yükleniyor...