Galatasaray defansına bir oyuncu gerekli miydi?

Galatasaray şampiyonlar liginde mücadele edecek. Dolayısıyla sağlam bir defansının olması gerekir. Bruma yetenekli ama tecrübesiz genç bir oyuncu. Onun yerine iyi bir defans oyuncusu alınsa daha iyi olmaz mıydı?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• chedjou ve semih yeter

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• adam iyi eyvallah da biri sizin transfer komitesine yabancı sınırlamasını hatırlatmalı :/

0|1
    3|2
    • elmander gitti bir adam alabiliyoruz

• o biri ben olabılrım hemn telfonla aryorum :P

• ayaklrının kaydrması bir alo dememe bakar :)) bizim takımızın simgesi çiçeke böcek kuş değil :)) aslandır aslan parcalrım alayını :P

• Kazım da gitti,Brumayı rahat kullanırız yalnız Bruma kanat..bek değil ki defans neden?

Yoksa ben mi yanlış biliyorum :D

0|1
    0|0
    • kazımla bruma niye kıyas ediliyor :)

• yıllardır ligde oynuyor yeni değil nasıl bilemedin hayret:) burada bile kaç kez dedim kazım bu sene kilit isim olacak diye ama terim dinlemedi

• aykut sezon boyunca toplam 3 maça bile çıkamaz

• dany berbat gerekir

0|0
    0|0
  • evet gerekli şart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kesinlikle haklısın

1|0
    0|0
    • sonradan öğrendim ya..kazım da kerim gibi yerli statüsündeymiş :D

kısaca bizimkiler kazımı göndermekle hata yaptı

• :D futbolla çok ilgileniyordum gerçekten..nasıl bilememişim :(

terimde seni çok duydu zaten :D kazımın gitmesiyle aydının gelmesi daha güzel oldu..aydınla aykut yedek kulübesine çok faydalı olacak,bol motivasyon :D

• evet..çok gereksizdi ki bence adamın en iyi iş yapacağı takım ptt 1.lig falan

• Stoperde adama ihtiyaç yok bence, defansta sadece sol beke transfer yapılmalı ve açık kanat oyuncusunada ihtiyaç var tabi ama Bruma çok genç daha tecrübeli bir adam yönelmesi gerek. Galatasaray 18-19 yaşında bir futbolcu alıp yıldız yapacak seviyede değil.

0|0
    0|0
  • Bruma gerekli bir transfer

1|1
    0|1
  • Defansımıın takviyeye ihtiyacı yok,kanatlarda problem vardı.Arda alınabilse çok iyi olurdu ama olmadı.

Bruma çok yerli yerinde bir transfer oldu.

0|0
    0|0
  • gerekli değil bence

0|0
    0|0
  • arkadaşlar defans hakan balta ile semih chedjou ve eboue ile devam edecek avrupada kanatlardada hamitin yerine bruma olacak bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Sol bek lazım onun dışında defans tamam. Bruma geleceği parlak çok yetenekli bir oyuncu, verilen mebla yüksek gibi gözükse de ileride fiyatını katlayarak satılabilecek bir isim.

0|0
    0|0
  • defansa sadece bir solbek dusunule bilirdi oradada riera kaldıgı için transfer yapamadılar,

ama bruma genç yetenekli bu çizgiyi devam ettirirse büyük klüplerde görebilriz.

0|0
    0|0
  • sankı gereklı gıbı

0|0
    0|0
  • tabiki gerekliydi

0|0
    0|0
  • zaten en çok sorun galatasarayın defansındaydı :) öyle değilmi

0|0
    0|0
  • bruma manyak bir oyuncu ilerde 40 m civarına falan satabiliriz çok ciddiyim çok genç daha

0|0
    0|0
    • adamı yedek kulübesinde bile oturtamayacaksınız. hadi bruma ilk 11 de diyelim oturmuş kadronuzdan birini kesmek zorunda kalacaksınız.

• olum adamı izledim süper la bu tam istediğim oyuncu uçurur abi bu adam takımı yaşı da daha 18 miss

0|0
    0|0
  • gereklıydıde brumada gereklıyıd

0|0
    0|1
Yükleniyor...