Çok tatlısın derken?

Arkadaşlar boyum 154 minyonum ama yüzüm çocuk yüzü gibi ya da baby face değil çoğu kişi güzelsin der. Şimdi benim bütün arkdaşlarım bana çok tatlısın der yaşıtlarım hatta benden küçükler bile yanağımı sıkar sarılırlar falan. Erkek arkadaşlarım da (sevgili anlamında değil) çok tatlı bir kızsın diye yorum yaparlar arada. Bazen sıkılıyorum şimdi bunlar beni çocuk gibi ufak tefek gördüklerinden mi tatlısındiyip duruyolar yoksa konuşmam hareketlerimden falan mı? Eski sevgilim de çok tatlısın sen yerim seni falan diyodu :D ortada benim bilmediğim bişeyler mi var :P

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes güzel olur ama herkes tatlı olamaz. Kıymetini bil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tatlısın demek istemiş

0|0
    0|0
  • Kısa boylu kızlar erkeklerin boyundan dolayı şirin görünür herşeyin küçüğü şirindir o yüzden çocuklara normal tencere takımı almıyoruz oynasınlar diye.

0|0
    0|0
  • tatlı oldugun için öyle diyorlardır.

0|0
    0|0
  • yok be ya.takma kafana erkekler aslında içlerinde senin tipinde kızlara ilgi duyarlar.

0|0
    0|0
  • Eğer kızlarla iyi arkadaşsan bunu kızlar birbirine sürekli der zaten. Erkek de bunu diyorsa niyeti bellidir. Kolay kızsın demenin bir başka yoludur tatlı kızsın demek.

0|0
    0|0
  • belki var

0|0
    0|0
  • çoooooooook tatlısın :P

0|0
    0|0
  • Düşündüğün şeye bak.

0|0
    0|0
  • Bide japonsan dadindan yinmez :p

0|0
    0|0
  • ama sahiden minyon kızlar çok tatlı oluyo yani insanı zorla sevdirtiyo kendini .D

0|0
    0|0
  • seni çok ellemişler :D

0|0
    0|0
  • 3 yaşındaki çocuğu sever gibi sevmişler seni hahahahaha

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...