Kapat

Hiç sevgilim olmadı diye ağlıyorum resmen...

Yeter artık ya bir kızla bir şeyler yaşamak istiyorum.Elini tutmak, öpüşmektir falan şart bunlar. Ben istemesem bile fizyolojik olarak erkeğim, bedenim istiyor ne yapayım?

Şu siteden bir kızla aynı şehirde çıksam 18-20 yaş arasında olsa yeter, tipi çok güzel olmasa da olur. Sadece bu site için konuşmuyorum Dünya' nın herhangi bir yerinde çirkin olmayan x kızıyla çıkabilirim(vasat ya da vasatın altı olabilir) Benim tipim ise ortalamanın üzerindedir. Fakat işe yaramıyor ki.

Acele sevgiliye ihtiyacım var. Tip dediğim gibi önemli değil, aşk meşk hikaye... Belki flört döneminden sonra aşık olabilirim.

Sipariş hattı var mı bunun?

Yadırgayanı döverim, kims beni yadırgamasın şimdi. Sanki her birinizin özgüveni yüksek, rahat insanlarsınız ya...

Saçma sapan cevaplar istemiyorum. Doğru zamanda, doğru kişiye aşık olursun, aman doğru kişi zırvalıkları duymak istemiyorum.

Aradağım kız nefes alsın yeter demiyorum tabii ki nefes almaktan biraz fazlasını yapsın.

Güncellemeler:
Not: Bu notu düşeyim yine de soru güme gitmesin. Yanlış anlaşılmasın bu siteden birini arayış içinde değilim bu soruda. Biraz ironi yaptım, ama sevgilimin olmamasında yakınmaktayım tabii ki.

Dedim ki yani, harbiden nasıl bulunur bu sevgili?Sanaldan olmalı, çünkü realite bana göre değil.Sanal derken sanaldan tanışıp, sonrasında bulaşacağız yani.(açıklama gereği duydum şimdi bazıları anlamaz falan neyse)

Çok yazdım lan ilk defa, atarlıyım biraz kusura bakmayın.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• ulan acıdım ya gel ben sana bı tane ayarlıcam D:

1|1
    0|0
    • Valla çirkin de değilim ha bu kızların alayının* koyim. :D Çirkin kızlara bakacam diyorum bak fırsat veriyorum onlar için ödül olmalıyım ben bro :D

• Herkese Antalya diyor la harbi ne var orda Rus mu kaldırıyoruz orda?

• :D ukrayn :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• okuyor musun? okulun varsa zamanla bulursun arkadaş ortamından, şimdi şartlarını bilmiyoruz ki ne diyelim

0|1
    0|0
    • Yeni kazandım üniversiteyi hatta yarın kayda gidiyorum. Çok ezik durum 19 yaşına gelmişim daha bir kıza nasıl yaklaşılır orda da bilmiyor olacağım.

Belki yanaştığım kızların çok sevgilisi olmuş olacak, beni küçümseyerek reddecekler. Korkuyorum biraz da bu işlerden reddedilmek kadar da sinir bozucu bir şey yok. Beni reddedeni boğarım ben değişik biriyim.

• Bakıyor diyenler erkekti ya lanet olsun :D Neyse en azından az buçuk muhabbet oldu aa bu çocuk der hatırlar. Dinlediğim müziği duyunca kesin bir ilgi çekici gelecektir ona genelde öyle oluyor çünkü.

• konuş tabii, gittiğin konserler varsa onları da anlat, o da gidiyor muymuş sor, birkaç konuşma sonra belki bir gün bir konsere birlikte gideriz dersin, erkekler anlamaz çünkü "olum şu kız sana bakıyor, kesin hoşlanıyor senden" kafasındalar hepsi, oysaki öyle bir şey yok

• ahahahahahha yadırgayanı döverim yazmış adam ya :D

1|1
    0|0
  • sosyal çevren yok mu arkadaşların bulsun sana birini

0|1
    0|0
    • Çok yakın iki tane kız arkadaşıma söyledim bunu uğraşmadılar. Kendileri kolda kola geziyorlar. daha 19 yaşında 6-7 sevgili nedir anlamıyorum. Kaç kucağa daha oturacaksa artık. Ama bize bir tane bile bulmuyor bu haysiyetsizler. Bak ben gerçekten sinirlenerek yazıyorum, değişik bir yapım var heralde normalde kafaya takılmayacak şeyler ama ben takıyorum.OLmuyor diye sinirleniyorum.

• bilemedim ya ayıb etmişler :)

• ben senin gibiydim. Sevgilim olsunda severim belki kfaları. hiç öyle olmuyor o işler...

0|0
    0|0
    • Umrumda değil sevmek. Bir iki tane edinip, ayrılsam da olur deneyim kazanmak maksat.

• İnternetten olacak şeyler değil bunlar.Dışarı çıkman gerek başka ne yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • oluyo netten, ben buldum walla..

• Saçmalık, internet çağın gerçeği. Bu işe de yaramalı bence. Kızlar salak belki yüzüne bakılmayacak kadar gudubet tiplere bile şans veriyorum burda değerlendiren yok.

• Fotoğrafını koy belki talibin çıkar :D

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey yapmam. Sırf tipimi beğendiğin için benimle sevgili olmayı kabul edeceksen, seni ekleyebilirim. Ordan gösteririm fotoğrafımı.

• bu kadar ağlayanı kimse almaz

• Biz de ağlayan kız arıyoruz. Hafif çirkin olabilir serkuscan.

Erkekler Ne Diyor 5

• Tak diye birini koluna takamassın ki...Aşamaları var.Kısa yoldan diyorsan trend bir mekana git.Güzel giyinmiş ol.Viski al.Masanın üstüne bir paket parliement koy.İçmesen bile.Sonra etrafına bak arada.Sana bakan varsa kadehini ona kaldır.Gülümserse yanına gelir zaten.Gelmesse çağır yani işaret et.Gelirse de ne konuşursan konuş.Bu seni 1 gece idare eder.Ama diyorsan ki

*Sokaklarda el ele dolaşıp fotoğraf çektireceğim

*Vapurda omzumda uyuyacak

*Bana güzel yemekler yapacak

*Benim için endişelenecek

birini istiyorum..O zaman sen aramayacaksın.Onların gelmesini bekleyeceksin.

1|0
    0|0
  • Vaahh Kaardeeeş ..Durum Vahim ,Kayış Kopmuş Be, ALLAH Yardımcın Olsun.

İyide Bukadar Sorun Yapma Bişe Değil Harbiden Devreleri Yakacan..ALLAH' Muhafaza..

0|0
    0|0
  • maymun ediyo bu kızlar adamı yaawww denk gelir burdan başka siteden sıkıntı yapma fazla kendin olman kıyak kabullenmek isteyen onu yaşamak isteyen gelir zatii ;)

0|0
    0|0
  • marmaris gece hayatı barlar sokağı.. senin ilacın burda..

0|0
    0|0
  • boşver la ne uğraşcan kızlarla. 27 ye kadar uğraşma bence, sonra direk evlenirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...