Pulp fiction filmini izlediniz mi izlediyseniz nasıldı?

İzlemek istiyorum da yorumlarınıza göre karar vereceğim. Bir de geçen requiem For a dream i izledim ve onun müzikleri oyunculukları falan çok etkiledi beni o tarz etkileyebilecek başarılı filmler biliyorsanız paylaşır mısınız :) teşekkürler şimdiden

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Pulp Fiction harika bir filmdir. Kült bir yapım. Quentin Tarantino'un yönettiği her film kendine özgüdür. Eğer bu tarz filmleri seviyorsanız son olarak Django Unchained ve Reservoir Dogs yine aynı özellikte olan filmler. Bİr de Fight Club eklenebilir.

Oyuncluuk olarak olmasa da hikaye bakımında Sin City fazlasıyla ilgi çekicidir. Yine V For Vendetta oyunculuğun yanında hikayesiyle sizi etkileyecek bir film olmaya aday.

Size tavsiye deceğim favori filmim V For Vendetta olacaktır. Bİrçok ders alacağınız, ufkunuzu genişletecek, size yeni bir bakış açısı kazandıracak bir film.

The Legend Of 1900 filminde Tim Roth'un oyunculuğu oscarlıktır. Anlatılan hikaye etkileyicidir. Müzikleri Jazz ve klasik olduğu için benim ilgimi çekmişti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cok efsane bir film ama bir mesaji yok. Eger boyle bir beklentiniz varsa hayal kirikligina ugrarsiniz

0|0
    0|0
    • Yok aslında 2 soruyu tek soruda birleştirdim :) ama izleyeceğim herhalde çünkü uma thurman ı beğeniyorum :)

• Tarantinonun arıza filmlerinden bir diğeri reservuar köpekleri bunuda izle pulp dan sonra.

0|0
    0|0
  • anammmmmmmm... awesome

0|0
    0|0
  • bence izle kaliteli oyuncuların oynadığı bir film çok iyi olmasada izledim dersin yani=)

0|0
    0|0
  • mr nobody izle gel abla o da çok güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İzledim ama çok etkilenmedim. Requiem For A Dream bu filmi izleidn sanırım uzun zamandır ismini hatırlamaya çalışıyordum izleyebilmek için iyi oldu gördüğüm :)

0|0
    0|0
    • Evet izledim ama insanın psikolojisini bozan bir film resmen :)

• Hikayesi gerçekmiş daha da etkileyici yapıyor filmi:) an american crime diye bir film izlemiştim o da gerçek hayattan alıntıydı geriyor insanı:)

• İzlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...