Bu ülkenın başına gelseydınız ilk ne yapardınız?

Suankı ıktıdardan Sonra

Bu Ülkenın Başına gelseydınız İlk ne yapardınız?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Recep Tayyip Erdoğan'ı arayıp ona ne kadar minnettar olduğumu, onun izinden gideceğimi söylerdim.

2|3
    5|4
    • yürü be,kim tutar seni !

• "Tablo" söylediğin şeye mantıken inanmışsın hadi neysede Darbeyle cuntayla başa gelmeye çalışıp "demokrasi, demokrasi" demekten iyidir. Zamanında ssk nın paralarını yeyip hizmet getirmemekten iyidir. Camileri yakıp yıkıp kuranları kaldırtmaktan iyidir.

Kızlar Ne Diyor 5

• İstifa ederdim bana göre değil be hocam :D

1|1
    0|0
  • Tayyip ne yaptıysa tek tek düzeltirdim ilk iş.

2|2
    1|2
  • egitim sistemini sil bastan degistirirdim. neyseki kimse bana ulkeyi vermiyor. yeterince maymuna dondu.sistem. bide.ben dgistircek olursam me.kadar iyi olursa.olsun tutmaz.

0|0
    0|0
    • Eğitim sistemi dengesız herkes kabul edıyor bunu bır anda değişmesı zor yavas yavas

• hayir o kadar zor degil. yanlis yerlerden basliyolar yanlis adimlar.atiyolar. sistemi temizlemeye calosiyolar. bizim.sistem bizim.ulke.cocuklarinin genel karakteristiklerine uygun.degil. ne yaparlarsa yapsinlar olmayacak. sistemin toptan degismesi geek. bunun icinde once okul altyapilarinin yenilenmesi gerek.

• okulu kapatırım

1|0
    0|0
  • alırdım ace yi elimeeee ...:D:D:

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Farklılıkları yok ederdim. Türk olmayan diğer bütün ülkelerden elçililikleri, konsoloslukları kapatırdım. Ülkemdeki bütün türk devletlerine bağlı olmayan kuruluşları kapatıp sadece kendi mallarımı satardım. Diyeceksin ki kaynakları nereden bulacaksın. Türk olan devletlerin kaynaklarına bakacak olacaksak bütün kaynaklar mevcut. Yani dünyaya kendimi kapatırdım. Bütün dünyaya her anlamda ( Ekonomik, siyasi, teknoloji, kültürel, silah, güç ) yetecek kadar gücüm olduğu zaman bütün dünyaya birden kendimi açıp meydan okurdum...

1|1
    2|1
  • gelir gelmez abd ye gider güzel bir gezi yapar basardım istifayı

3|1
    0|0
  • istiklal mahkemelerini kurardım.

1|0
    0|0
  • iö harcına kaldırırdım bu kadar adaletsizlik varken her alanda burdan başlamak saçma olucak gibi ama şuanda bir bu işime yarıyor.

0|0
    1|0
  • Birkaç projem var. Bir şehri, kumarhaneler şehri yapmak gibi. Uyuşturucunun serbest olduğu bölgeler. Düzgün bilim kurumları açmak ve diyanete aktarılan paranın hepsinin bu alana aktarılması gibi. Bir de fazladan camii var. Onların kapladığı alanlar daha farklı kullanılabilir.

1|0
    3|3
  • Dünyadakileri bitiremesem de Türkiye'deki kapitalistlerin köküne kibrit suyu...

0|1
    0|0
  • Bilinçli nesil yetiştirirdim.Yani eğitime önem verirdim.

1|2
    0|0
  • işsizlik sorunu ve zengınlerden daha cok vergı alırdım zengınle fakır arasındakı farkı azaltırdım. asayiş oranını azaltmak ısın cezaları caydırıcı hale getırırdım

0|0
    0|0
  • APOYU ASARDIM

0|1
    0|0
  • Öncelikle Sanayiyi devleştirirdim. Ne kadar peşkeş çekilen kurum varsa Türktelekom Tüpraş Boğazlar Limanlar hepsini alır devletin himayesine sokardım

0|0
    0|0
  • herkesin görevini en iyi yapması için denetim mekanizmasını etkin şekilde uygulardım,rüşveti,torpili kaldırırdım ve en önemlisi ekonomiye önem verirdim

0|0
    0|0
  • Ekonomi, eğitim ve adalet sistemini mümkün olan en iyi seviyeye getirmek için çabalardım öncelikle.

0|0
    0|0
  • İlk önce şu sistemi değiştirirdim. Bu kalkmadan yerine ne gelirse gelsin hiçbir şey yapamaz.

1|0
    0|0
  • Din sömürücülerinin önünü keserdim. İnananı Allahıyla başbaşa kalmasını sağlardım.

0|0
    0|0
  • hiç değiştrilemeyecek üzerinde politika yapılamayacak kalıcı bir eğitim sistemi

0|0
    1|0
  • Kürt avına çıkardım, ama tam masum olanları değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...