Kızların istediği gibi bir erkek gördüğünüz mü ( özellikler detayda )

Kızların istediği erkek modeli 1.85 - 1.90 boylarında esmer yakışıklı vücudu baya iyi kas dolu :) Giyimi baştan sona uyumlu ve marka tabi :D ondan sonra parası bol altında son model arabası olan birini istiyor çoğu maddiyatı geçelim hadi 1.90 boyunda kaslı esmer yakışıklı erkek gördünüz mü ? Ben görmedim boyu 1.90 olan insan çok ama yakışıklı olan yok bence .

0|0
44|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli bu ve benzeri başlıklar açılıyor ilk defa böyle bir konuya cevap verme gereği duydum:

Bir erkek uzun boylu, atletik ve yakışıklı olabilir. Allah'ın takdiridir.

Boyum 183 kilom 77 kumralım , atletik bir yapım var, arkadaşlarım kilo boy oranımın çok ideal olduğunu söylerler, ayrıca yakışıklıyım da(sadece kendi fikrim değil) ... Üstüne üstlük bir de mühendisim...

İlk önce bunları egomu tatmin etmek için yazmadım, sağolsun kızlar, hatta hayranlıkla bakıp gıpta eden erkek arkadaşlarım yeterince bu vazifeyi yerine getirdiler yıllarca...

Peki avantajları nelerdir?

Sizi beğenmeyen karşı cins yok denecek kadar azdır, çünkü dışarıdan bakınca herhangi bir kusur bulamazlar... Genelleme yapıyorum istisnaları olmuştur. Özgüven katsayıları normal olanlar için söylüyorum :Çok güzel kızlar ki kendi beğeni kriterlerime göre, direk sarkmazlar, mesaj verirler, ilgilenmeni uğraşmanı isterler. Ortalama güzelliğe sahip kızlar, emek harcarlar, ışığı görürlerse peşinizi bırakmazlar, görmezlerse vazgeçmeleri olasıdır. Ortalamanın altındaki güzelliğe sahip kızlar çok açık bir biçimde sarkarlar...

Bu özgüveni normal olan kızlar için geçerli, genel itibariyle ortalamanın çok üstündeki kızları gözlemlediğim kadarıyla özgüvenleri oldukça yüksek, sürekli itibar ve iltifat gördüklerinden, sizden aynı formatta tavırları göremediklerinde gurur yapıp, aşık oldukları sanrısına kapılabiliyorlar.

Tabi bu karşı cinsin ilgisi sizi de özgüven sahibi yapıyor. Sosyal biri oluyorsunuz, eğitimli olmasaydım sanırım bu kadar sosyal olamazdım (not olarak ekliyorum) ..

Çekiciliğinizin avantajlarını sürekli yaşıyorsunuz, mesela iş ortamında kızlarla çalışmak her zaman işime gelmiştir. Nezakat çerçevesinde davranırsanız ve çekici biriyseniz, sizin için yapamayacakları şey yoktur. En azından düşman olmazlar:) Size tabi olmak isterler, yükselmeniz onlara dokunmaz, yeter ki nazik olun...

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 44

• Kadınların istedikleri ve yaptıkları şeyler farklıdır. Öğrenmiş olman gerekirdi bu yaşına kadar.

3|4
    0|0
  • Öyle birini istemem...

Ukala birini hiç istemem hele ki son model arabasıyla hava atanları.

Esmer ten de çekici gelmiyor.

Ama tarzda birisini gördüm araba hariç.

0|0
    0|0
  • Konustugum bir arkaxasim car 191 boyunda kilosu iyi yakisikli veşu antıp okuyor yani maddi olarakta ii ama.gel gor ki adam akilli kelam bile.etmiyorum birde asik oldugum kisiyi tarif edeyim; benimle ayni boyda belki bir kac cm kisa azicik kel beni sevmiyor parasi yok ama meslegi var tabiingogrtmeni.. Herneyse evet hosumuza giiyor ama insan asik oldugu kisiyi gercekten secemiyorr sizde sarisin 900 60 90 iri goguslu kalcali sksi kizlardan hoslaniyorsunuz napak simdi?

0|1
    0|0
    • esmer olsun zayıf olsun benim boylarda olsun yeterli neden bunlar ben böyle biriyim de o yüzden :-D ben kısa zayıf o şişman uzun olursa sırıtırız :-D

• 1.85 - 1.90 boyunda erkeği hayatta istemem. Fazla uzun boylu erkek hoşuma gitmiyor ne öyle deve gibi. 1.78 1.80 iyidir.

0|0
    0|0
  • Etrafta dolaşan bu kadar karaktersiz adam varken bu anlattıklarının toplandığı erkek paketinde erkeğin kaşının gözünün önemi azaldı bence. Şahsım adına konuşayım yanımdaki adam adam olucak gerisi teferruat..

0|0
    0|0
  • Bu saydıklarının tümünü taşıyan erkekler gördüm.Ama hiçbir insan dört dörtlük değildir ya işte onlarda da duygu eksikliği vardı..Ki benim gözümde isterse milyoner olsun ama o yüreği benim olsun yeter bana..bunu tüm samimiyetimle söylüyorum laf olsun diye değil...Çünkü benim istediğim bu...Bazı bayanlar hem iyi olsun hem zengin olsun der ya hani..İşte öyle olmuyor canlarım :))

1|0
    0|0
  • 1.90 boyluyu napim ben gardaş ben 1.65 im başımı okşar artık :D

O saydığın özelliklere sahip olanlar kendilerini çok beğenmiş oluyorlar e öyle olunca tabii benim gözümde karizma ' poff '

Görmemişin tipi olmuş tutmuş b*kunu çıkarmış misali,herşey ayarında güzel.

0|1
    0|0
  • 1 90 ne ya basketçi mi istiyonuz , erkeklernde 1 70den aşağı olmayacak mantığına hastayım.

0|2
    0|0
    • Aynen aynen :D Helal olsun sana :D

• sen cüce olduğun için 1 90 sana dev gibi geliyordur :) avrupa ülkelerinde standart boy tabi senin gibi 150 lik kezbanlarda dev sanıyor :)

• @neolmuş üzerinden belki kaç ay geçmiş... gelip bana sataşmaya kalkıyorsun ruh hastası? 😊

• Çevrem böyle tiplerle dolu ama hayata bakış açınız arasında uçurumlar olunca hiç bir şey ifade etmiyor inan.

0|0
    0|0
  • Iste bunlar hep seks

1|2
    0|1
  • link bunun gibi mi mesela ?

0|0
    0|0
  • VALLA 15364 ÖZELLİĞE GEREK YOK ADAM OLUN YETER..

1|2
    0|0
  • sevmedikten sonra isterse 2 metre olsun birşey farketmiyor ya benim sevdiğim bna dünya yakışıklısı gelir

0|0
    0|0
  • Benim tek isteyim;dindar,beni seven,fikir ve düşüncelere saygı gösteren ailenin evlendikten sonra eşin ve kendisinden oluştuğunu bilen,deli dolu bir odun ama yok kardeşim

0|2
    0|0
  • Tarif ettigin gibi adamlar var

1|0
    0|0
  • Yok ya onlar dunyaya genis pencerisi olmayan insanlar... bence sevdigim insanin boyu posu hic bir seyi beni alakadar etmez...

1|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünüyosam görüştüğüm kişiyle maddi acıdan evini gecndiricek kadar parası olsun yeter diye düşünüyorum tipi pek önemli değil tipe baksaydım aman aman bir yakışıklılığı olsun istemezdim normal olsun benm olsun :)

0|0
    0|0
  • gordum evet

0|0
    0|0
  • hangi kızmış bunu isteyen?

1|0
    0|0
  • Ici bos barbieler miii kesnlkle hayirr

0|0
    0|0
  • şimdi bu tarif ettiğin adam varsa zaten ya modeldir ya da sosyetik bir ailenin ferdidir:)istiyoruz ama yok tabi:)o ütopik bir düşünce galiba:)

0|0
    0|0
  • yoo dolu var nerden cıkardın

0|0
    0|0
  • Ağğ Ağğ ben Gördm Benden Baya Büyüktü Amaa :(

0|0
    0|0
  • bnde vardı hemde bütün saydığın özelliklerde ama niyeti kötü olduğu için artık yok :(

0|0
    0|0
  • Onları arayanlar sonunda guduklere kalıyor :P

0|0
    0|0
  • Ian Somerhalder'ın fotoğraflarına bakın o zaman

0|0
    0|0
  • Olmadığı için kızların hayallerinde var.

0|0
    0|0
  • yoo bn sadece okumuş istiyorum

0|0
    0|0
  • Sevgilim desem.. Arabası parası yok çok ama önemli de değil açıkçası

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir erkek istemem yoksa kız değilmiyim? O_o

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 32

• 185-190 boyunda yakışıklı kaslı adonisli kibar romantik hafif maço kadın ruhundan anlayan zengin yatı katı yazlığı kışlığı evi arası olan kadının bir dediğini iki etmeyen hayır sözünü tedavülden kaldırmış şairane vs vs vs... eğer böyle bir erkek varsa gelsin beni de ****** tövbe tövbe :@

1|1
    1|0
    • Parası olsun boyuda uzun olsun yeter gelir zaten 1 sene zamanını alır güzel bir vücut .

• onlar ararlar.

0|0
    0|0
  • ulan saydıklarından hiç bir özellik bende yok. gece gece moralimi bozdun bak şimdi. ee nolcak ben evde mi kalcam şimdi

0|1
    0|0
  • ohooo dolu..hangi semtde yasadıgına göre degişir görüp görmemen..gel etiler taraflarına, yarısı öyle erkeklerin..tabiki türkiye ortalamasına vurursan azınlıklar ama cok var..burda önemli olan o kızların bu erkeklere cevap verebilicek fizikde artı güsellikde olup olmadıkları? bnde elena santarelliyi istiorum,istemesi bedava da elde edebiliomusun öneli olan o..1.90 istiyen kızlara soru, sen 1.80 geniş omuzlu dar kalcalı gram yagsız cıkık elmacık kemiklimisin acaba?

0|0
    0|0
  • Herkes en mükemmelini ister ama hiç sahip olamaz.

1|0
    0|0
  • Yukarıdaki; içi güzel olsun yeter, yok ben istemem kalsın, gözüm parada değil..

temalı yorumların hepsi yalan beyler, boşuna umutlanmayın

0|2
    0|0
  • Valla herkezi aynı kefeye koymayalım çok farklı düşünen bayanlar var.

0|0
    0|0
  • sen burdan bu topici acınca kenar mahhalle kezbanları atlar,benim sevgilim öyle die..acmicaksın o yüsden böle topicler..embesil yorumları okutuosun bize..

0|0
    0|0
  • 1.82 esmer , vucut yapısı iyi, kültürlü vs. e bunlar bende var.. ama züğürtlük başa bela :)

0|0
    0|0
  • şimdi niye kıskanıyosun :D boyumuz da var kasımız da var tipimiz de var para yok işte amk:D

1|0
    0|0
  • kızların çogu buyüzden evde kalıyor . öyle bir adam üstelik parasında var madem haftada bir manken sevgili bulur yatını alır açılır denizlere . ben öyle yapıyorum mesela

0|0
    0|0
  • Zengin, yakışıklı, kaslı, son model arabalı, ince ruhlu, güçlü erkek varsa gelsin beni ipsin.

Seve seve veririm.

0|0
    0|0
  • ekranda birilerini gorsun yeter hemen asik olurlar :)

0|0
    0|0
  • ya simdiki kzlar o ozelliklere bakmyor parata bakıyor artk tabi bazıları

0|0
    0|0
  • Kulağımı çınlatmasana canım :(

0|0
    0|0
  • 1.90lıklara bukadar saldırmayın kardeşim uzunsak napalım amk :D

0|1
    1|0
  • ben kısa kaldım boy 176 ::S vücud kaslı zayıfım ama boydan kaybetim desen kızlar 160 boylarında 185+ istiyorlar birz kendınlerıne baksınlar zannediyorlar boyu uzun olanın penısıde buyuk oluyor :)

0|0
    1|0
  • haklısın dostum bizim kızların hepsi zaten kendilerini külkedisi sanıyorlar

ama reelde hepsi kezban

0|0
    0|0
  • Lan o anlattığın kişi benim! :)

0|0
    0|0
  • başını yesin okızlar

0|0
    0|0
  • Her kose basında bulunsa arzu nesnesi olmasının bir anlamı kalmazdı oyle degil mı

0|0
    0|0

• 0|0
    0|0
  • genellikle kezban modelleri bu tür gerçek üstü hayaller kurar; ve paket açılmadan kuruyup giderler:)

0|0
    0|1
  • ben ben diyerek kızları ayartmaya çalışma çabalarından kaçının lütfenn.. neyse sakinim tamam.

0|0
    0|0
  • ben ben ben.. layn beni tarif ediyorsunuz ama esmer değilim kumralımm :)

0|0
    0|0
  • evet bir arkadaşım var öyle malı götürüyor :D çok parası olmasa da normalden fazla var.

0|0
    0|0
  • O tür adamlar varız da kezban takılmıyoruz..

0|0
    1|0
  • 1.85 boy kaslıyım param var tipinde gideri var ekleyin kızlarrr :D

0|0
    1|1
  • erkeklerde adriana lima gibi kız istiyo sen sokakta adriana lima gibi kız gördün mü

0|0
    0|0
  • kızlar ne istediğini biliyor mu sence?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...