Sevipte acı çekenler !!!

birini seversin uzun bir süre beraber olursun daha sonra terk eder seni... bu olay çok kişinin başına gelmiştir... bazı kızlar kendini eve kapatır haftalarca aylarca erkekler ise alkol e kaptırır kendiini...

ama çoğu kişi bir şekilde aşar bu olayı ve normal hayata devam eder...

bu duruma maruz kalanlar '' Siz nasıl aştınız ? ''

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aştım mı aşamadım mı bilemiyorum fakat kardeşim. Sosyal hayatım spordan ibaret başka sosyal hayat yok. Gece iş sabah uyku akşam spor spordan sonra işe git ve aynı döngü içerisindeyim. Okullar acılıcak biraz o zaman gün yüzü görmüş olucam. Ama beni terk ettiginde baya koymuştu şimdi gene aklımda ama eskisi gibi degilim normale döndüm sanki gibi. Bazı şeyler onu hatırlatıyo bugün evinin ordan geçtim iş dönüşü çok heycanlandım ama odasının camına dahi başımı kaldırıp bakmadım sanmasın ki onun için ordan geçtim ama halbuki beni görsün belki mesaj atar diye ama uyuyodur bilirim uyku saatlerini. Neyse işte öyle böyle

0|0
    0|0
    • daha var sanırım aşmana

hala bir umut var içinde ama farkında değilsn

terk edilme psikolojisi çok kötü. Allah yardımcın olsun ne diim

• Anlayana işte ama herkez bilmez neden saçmalandıgını =)

• :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Susarak. İçimi kemirerek.

0|0
    0|0
    • yapacak bişey yok dimi

peşinden koşsan olmaz koşmasan olmaz...

• hayırlısı diyeliim...

• Öyle :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 yıl çık ve ayrıl.sonra ki 1 yıl iki taraf dönmeye çalışsın,sen biriyle çık alışmaya başla,o dönsün ve herşeyi bok etsin.işte böyle neye alışıyorsun.

0|0
    0|0
    • seninki daha bir zor be paşa... üzüldüm adına

• şu an bu duruma mazurum ve benimde en ufak bir fikrim yok .Hayattan intikamını ancak sende mutlu olarak alabilirsin sanırım .Yoksa çektiğin acıdan ne kimsenin haberinin olacağı var nede gidenin geri döneceği kardeşim..

0|0
    0|0
    • kesinlikle oyle kardeşim... mutlu olmanın yollarını bulmak lazım ama içinde sevgili olmadan olacak bu

Yükleniyor...