Kızların kickbox yapması çok mu garip?

ben kendimi korumak için yapmak istiyorum ama emin değilim etrafımdakiler erkek sporu ne yapacaksın diyor siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bence gayet iyi olur.Her dövüş sanatını erkekler yapacak diye bir şey yok.Kendini korumak için bundan iyi ne olabilir ki. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• sana vuranda kız sonuçta ne alakası var erkek sporuyla ya :D gayette iyi high kick atıyo kızlar:D hele aparkatları harika al bunudaaaaa der gibi burnunun ortasına:P bende boksa gidiyorum kick boksu baya yakıştırıyorum kızlara dnleme kmseyi devam et;)

1|0
    0|0
  • Neden garip olsun ki? Kickbox sadece erkekler için üretildi diye bir kaide yok. Adı spor olan ve başka adlar taşıyan tüm hobiler,sporlar,eğitimler ya da mesleklerin cinsiyeti yok. Kadınlarda yapabilir.

0|0
    0|0
  • Değil çok sexi hatta

1|0
    0|0
  • Garip değil gayet olağan ve hatta çekici. Fakat kickboks savunma sporu olarak çok başarılı değildir ve ağırdır biraz. Jiu-jitsu veya tea-kwand do daha etkili olacaktır kendinizi savunma açısından.

0|0
    0|0
  • Garip değil ama eğer işi ilerletirse vücut hatları erkeksileşiyor. Yürüyüşü duruşu değişiyor. Ama aksi takdirde sporcu kız iyidir :D

0|0
    0|0
    • bende ondan korkuyorum zaten erkek gibi bir vücudum olsun istemiyorum...çok itici yani bir elbise giyiyorsun kaslı kaslı kollar felan...

• O zaman sadece kendini savunacak kadar öğren. Aşırıya kaçma çok itici olur.

• bana çekici bile gelir ama dişi olduğunu unutmasın kickbox yapa yapa

0|0
    0|0
  • yo garıp degıl bende gıdıyorum kıck boksa 2 hafta önce bır kız türkiye sampıyonu oldu herkezde tebrık edıyor :D

0|0
    0|0
  • Kendini korumak istiyorsan yap kim ne diyecek

biraz tuhaf algılanabilir ama bu öyle düşünenlerin sorunu

0|0
    0|0
  • seni koruyacak kickboxçı erkek bulmak daha mantıklı. yine de tercih meselesi.

0|0
    0|0
  • etrafındakılere aldırma erkek sporuysa nolmus ? erkeklerde voleybol oynamasın o zaman :) etrafındakılere aldırmamaya bak

0|0
    0|0
  • Kadın Güreş'ciler var ona ne demeli :D

0|0
    0|0
  • Yap yap kaslar sıkılaşır hem kendine dahada bir özgüven gelir

0|0
    0|0
  • kesinlikle yap!

0|0
    0|0
  • Bence de erkek sporu.Yapma sen.Güzelliğin bozulur.

0|0
    0|0
  • Dinleme o erkekleri

0|0
    0|0
  • hyr çok sexi :))

0|0
    0|0
  • bence yapmalısın kendini korumak için

0|0
    0|0
  • saçmalık değil bu

0|0
    0|0
  • çok sert bir spor önce onu bilceksin.bizim salonda çalışan bir sürü kız var sen de yapabilirsin istedikten sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır bence gayet güzel hem kendini de korursun

0|0
    0|0
  • Başkalarını ne dinliyorsun ki?! , istiyorsan yap .

0|0
    0|0
  • Değil, istiyorsan yapmalısın.

0|0
    0|0
  • neden garip olsun

0|0
    0|0
  • hayır değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...