Ben kaşar bir sevgiliyle evlenmek istiyorum ?

kaşar olsun, oraya buraya gidelim,eğlenelim,hanım hanımcık biriyle sıkılmak istemiyorum .Ne diyorsunuz

0|0
137

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• Hakkındır panpa.

0|0
    0|0
  • Çok şanslısın tam senin dönemin okadar çoklar ki sürüsünebereket.

0|1
    1|0
  • Hıı kaşar olsun! Sen eve gelince pizzacıyı evde gör. Snra ismi pizza sipariş etmiştim olsun. Gittiğiniz restaurantta garsonla bakışsın, telefonunda kilit olsun. Geceleri balkona çıkıp birileriyle konuşsun, internet geçmişi yeni alınmış defter sayfası gibi olsun.. Olsun da olsun yani :D

0|0
    0|0
  • boynuzlanmak isteyen biri olcagı aklıma gelmezdi...

1|2
    0|0
  • Kaşarlık eğlenmesini bilmek değil. Seninle eğlenirken başkalarıyla da aynı şekil eğlenebilen. Boynuzu taksın da gör.

1|0
    0|0
    • panpa en azından malını tanıyosun... alcaksın hanım hanım diye sonra kaşar çıkarsa katil olcaksın .

• şimdi o klavyeyi yavaşça yere bırak ve yüzünü yıka.

0|0
    0|0
    • ben kendimdeyim.. ömür geçermi mıymıy hanım hanımcık bir kızla.. coşku lazımm

• sen kaşar kızla eğlenceli kızı birbirine karıştırmışsın pampa :)

1|1
    0|0
    • panpa en azından malını tanıyosun... alcaksın hanım hanım diye sonra kaşar çıkarsa katil olcaksın . işin özü bu panpacımm

• sen olayı yanlış anlamışsın yani kızlar kaşarlar ve hanım hanımcıcıklar diye 2 ye ayrılmıyor daha iyisini bulabilirsin ha ısrarla kaşar istiyorum diyorsan saygılar..

• iyisi diye bişey yok bence.. insan tanıdığı,yanında eğlendiği ve rahat hissettiğini sever.. gerisi teferruat, tabudan başka bişey değil

• Bi güzel aldatsın seni :D

1|0
    0|0
    • panpa en azından malını tanıyosun... alcaksın hanım hanım diye sonra kaşar çıkarsa katil olcaksın .

• ne acayip insanlar var diyorum.tabi gerçi bu da senin hak ve özgürlüğün saygı duymak lazım.

0|0
    0|0
  • kolaylıkla bulursun

0|0
    0|0
  • sana bir tane yetmez diyorum

0|0
    0|0
  • eğlenilecek kızla evlenilmez :D

0|0
    0|0
  • kaşar kaşarı cekermiş cekiyor senide

1|0
    0|0
    • anladım.. +, + yı iter diye öğretmişlerdi bize ama.. zaar ben yanlış öğrenmişim :P

• herkes kendı yanına yakıstıranı secıyor sende o tur kısıyı yakıstırıyorsan sorun yok

• sorun yok.. gizli kaşar olcağına, kaşar olduğunu bilmek daha iyi

Erkekler Ne Diyor 6

• Sanada yakışır.

0|0
    0|0
  • Önce FARE olman gerek genc [:

0|1
    0|0
  • zevk senin keyif senin kime dostum sen kendine uygun bulduktan sonra gerisi teferruat :)

0|0
    0|0
  • bende aynı şekilde düşünüyorum.. i geçirdiği şeyleri benimle paylaşmalı.. sonuçta herkes mutlu olmak ve hayatı yaşamak ister bendeki rahatlık ve özgürlük ondada olmalı açıkca anlatmalı.. bu yüzden bence doğru düşünüyosun

0|0
    0|0
  • Aşkın olmadığı evlilik çekilmez. Sürekli seks yap, çok sıkıcı

1|0
    0|0
  • sende rende misin panpa ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...