Istanbuldan nerden ev kiralanabilir

ya arkadaşlar istanbula gidicem üni için. okul beşiktaşta. ama ev kiraları çok pahalı ulaşımı kolay olan daha uygun fiyatlı semtler var mıdır?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• güngören var fıyatlar 600 cıvarı tramvay ıle gıdersın besıktasa

0|0
    0|0
    • beşiktaşta tramvay var mı

ben pek bilmiyorum ama yok dediler

• lüx mü, evler harabe gibi :(

o kadar kirayı vermesine verelim sonuçta ailece oturcaz tek ben diilim ama evler çok eski yıkılcak gibi.

• ben fıyatı lüx dıyorum evlerı degıl ayrıca orası besıktas orda ünlüler felan takılıyor bebek , ortaköy vs ondan bıraz pahalı

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende Beşiktaş'ta yaşadım sana Üsküdar'ı tavsiye edebilirim

0|0
    0|0
    • baktım ama hangi mahalleler iskeleye yakın? motorla rahat gecerim diye düşündüm ama netten araştırınca pek anlaşılmıo şimdi üsküdar diip uzak yer çıkar diye korktamam :/

• Gitmeden bakma zaten önce git gez emlakçılara sor sonra karar ver mahalle isimlerini hatırlayamam zaten

Birde Fulya'da olabilir kiralar yine pahalıdır ama Beşiktaş'a göre biraz daha uygun gerçi Fulya'dan Beşiktaş'a da toplu taşıma yok

• gidip bakıcaz zaten ama istiyorum ki gözüme bir kaç şey kestireyim de hemen gidince onları gezip uygun olanı varsa tutalım. çünkü istanbula gidip kalıcak yerimiz yok. evinde kalcak bir tanıdık olsa giderdik bir kaç gün kalır gezer bakardık ama kimsemiz yok malesef.

• İstanbulda kiralar pahalı 2-3 arkadaş bir tutun evi :)

0|0
    0|0
  • Maslak

0|0
    0|0
    • bunu bilmiyorum bir bakıym saolunn

• var ama için kararır ev arkadaşı bul :(

0|0
    0|0
    • neden çok mu kötü

• heğ zik gibi affedersin beşiktaşta otur bence ora iyi 3 kişi filan arıza çıkarmayan kız arkdaşlar bulmaya çalış! kadıköy süper bir de ama okuluna uzak :(

• ama ben istanbuldan kimseyi tanımıyorum, okuldan da...

ve annemle gelcez onunla oturcam zaten ev arkadaşı bulamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş çok merkezi biryer heryerden ulaşım kolay. Benim tavsiyem otobüs hatlarına bir göz gezdir.

0|0
    0|0
    • ya öyle dediler hep ama hiç istanbula gitmedim henüz. ve trafik denen kavrama hiç aşina diilim :/

bana dediler ki, mesela levent epey yakın ama sabah akşam kilitlenir.

gültepe filan ucuz ve sık sık otobüs var dediler ama leventten gecermiş, orda da hep trafik varmış mesela

bu gibi şeylere de dikkat etmk istyrm bunu da bilemiyorum işte hatlardan anlayamam :((

• ben bir detaylı harita bulup bakiim ona nerdeymiş :)) saolun

• Çeliktepede olabilir oralarda pek trafik sorunu olmaz ve 4 levente yakındır 4 levente çıktığında beşiktaşa dakika başı araba geçer ve ynlış bilmiyorsam çeliktepedende beşiktaşa otobüs var.

• beykoz'dan yakın diye biliyorum sabahları vapur kalkıyordu beşiktaş için

0|0
    0|0
    • haritada epey uzak duruyor seferler de çok az beykozdan beşiktaşa. :/

Yükleniyor...