Yeni Tanıştığınız Biriyle "SEN"Diye Konuşanlara Ne Gözle Bakarsınız?

Böyle sizle yeni tanışan biriyle "sen" diye konuşanlar hakkında ne düşünürsünüz.Benle yeni tanışan erkek böyle konuşursa baştan beni kaybetmiştir zaten.Erkekler kusura bakmayın ama öyle düşünüyorum.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• kültür seviyesi düşük

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ben yapamam doğrusu. sınıftaki kızlara siz diye hitap ediyorum. başta baya kızıyorlardı ama sanırım alıştılar. kız erkek herkese siz diyorum. saygısızlık gibi geliyor sen ben rahat edemem açıkçası :)

0|0
    0|0
  • Eski Türk töresince, sevgiliye "Siz" diye hitap edilirdi. Biz Türkmenlerde halen sevgiliye "siz" denir.

"Sizni küysedim, sizni sagındım" ( Seni çok seviyorum, seni çok özledim )

0|0
    0|0
  • Ben hep sen derim eğer senin gibi birinide sen dedim diye kaybedeksem umrumda değil takıntılı biridir zaten o ''sen'' diye hitap etmek son derece yerinde ve hem türkçeye hemde nezakete uygun bir hitaptır.

0|0
    0|0
  • you ve ya yo derse adam ıngılız ve ya ıspanyolsa ne olur?

0|0
    0|0
  • yetişme tarzı...

0|0
    0|0
  • Erkeklerin %90ı sen diye hitap eder ben siz derim.

Karşımdaki beni "bu" diye göstermediği sürece sinirlenmem ama bu derse

link

0|0
    0|0
  • tanısana kadar sızdır. ama bı kac muhabbet ve de samımıyete gore sen dırek yerını alır.

0|0
    0|0
  • ben hep "SEN" diye konuşuyorum. Ne var bunda anlamadım.. AA :)

0|0
    0|0
  • belkı acık sözludur samımıdır ?

0|0
    0|0
  • Ben hep "siz" derim

0|0
    0|0
  • kisiden kisiye degisiyor

0|0
    0|0
  • ne dicek Bayan mı dicek?

0|0
    0|0
  • Sen demişsem şanslı genelde pislikmiş gibi konuşurum.. Yazdıgım kıza bile..

0|0
    0|0
  • doğrudur ayar yiyiyomu diye tespittir o, ben herkeze denerim, kız yavşıyosa heman yazılırım

0|0
    0|0
  • iş hayatında süper oluyor hele biri böle debeleniyorsa filan ona siz demeniz için yalvaracak noktaya geliyorsa

0|0
    0|0
    • bana lütfen sen de :D yok bacım demem de diyorum hayır demeyeceğim de ulan sev beni kadınım de :DD

Kızlar Ne Diyor 5

• Duruma göre değişir ama genel olarak ilk tanışıldığında siz diye hitap edilmeli şayet sizli bizli konuşmayın ya da senli benli konuşalım denilirse öyle konuşulabilir.

0|0
    0|0
  • insanına göre değişir senden üst mevkide ise kendini beğenmiştir. seviye farkı gözetmeksizin düşünürsek değişir bazı insanlar bilmiyor konuşmasını, bazıları kendini girişken diye tabir eder hemen samimi olma çabasında olduğundan, bazıları da karşımdakinin benden ne farkı var düşüncesine sahipse yeni tanıştığı birine sen der.

0|0
    0|0
  • herkesle fazla samimi yılışık bişe diye düşünürüm

her daim seviye iyidir..

0|0
    0|0
  • siz deyince ben aksine kasılıyorum..

0|0
    0|0
  • :)

Ciddenmi :)

Bende siz diyene sinir olurum :)

Siz ne ya..benim karsimdakinden ne fazlaligim var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...