Sevgiliniz tabiri caizse güzel olmayan Kaşar bir kızla çıkmışsa ve onu sizin için bırakmışsa arkasına döner mi

1 sene içinde tahminimce ayrıl barış o kızla çıkmış ve o kızla okuldaki diğer erkeklerde kaşar diye çıkmışlar.o kızı benim için bırakmışsa ben ne düşünmeliyim ?çok seviyorum kendisini ama şüpheliyimde yediremiyorum kendime benimle yaptıklarını o kızlada aynı şeyleri yapmışsa öyle konuşmuşsa diye kendimi yiyip bitiriyorum .

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kişiliğine bağlı

1|0
    0|0
    • erkek sonuçta başta çok nane yemiş takılıyormuş herkesle ama bende duruldu öyle görüyorum ileriye dönük düşünüyor

• Nasıl bişeysiniz siz ya nasıl güveneceğimi bilmiyorum çokta seviyorum bence çok fazla takmıyayımki ilişki böyle devam etsin kendimi üzmeyeyim

• bende sizi çok güzel genellerim.Böyle şeylere takılma her şey olacağına varır.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yani sen son kişisin öyle mi sen ayrılıp mı kaşara gidip sana geri mi geldi yoksa ondan ayrılıp sana mı geldi ayrılıp geldiyse ona yaptıklarını sana da yapar kötü anlamda söylemiyorum sen karar ver yani bir insanlar yapacağı şey neyse yine onu yapacaktır sonuçta sevgili oluyorsa birşeyler yaşanacaktır.

1|0
    0|0
    • başta ben yüz vermedim sonra arada o kızla çıktı ben yüz verince ayrılıp bana geldi :(

• Yani sorunun cevabını kendin vermişsin bence de seni de aynı gözle görüyordur senin için sakıncası var mı bilemem.

• sanmıyorum benimle ileriye dönük düşünüyor ben o yerli olmuyorum bilerek

• ooooooo kafayı sıyırma sen

1|0
    0|0
  • anammm, çok kötü bir durumm..

1|0
    0|0
  • seni tekrar aldatırsa dayanabilirmisin ?

1|0
    0|0
    • o kızdan ayrıldı benim için ben yeniyim onun için

• Acı tecrübeye dönüşmemesi temennilerimle :D

• inş sonucunu bile bile kendimi yakıyorum ama hayırlı olur umarım :D

• aşk die birşey olmadığını bil yeter, ama napalım insanoğluyuz hep bu .oku yicez

0|0
    0|0
    • nasıl yani bana karşı aşk duymuyor mu şimdi ?

• şimdi sen bir şüphe düşürdün içime.bari net olda anlıyayım ne olduğunu

• kusura bakma biraz kafam güzel bu akşam :/

Kızlar Ne Diyor 1

• ben kendimi iyi tanıtırsam dönmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...