Dünyanın en güzel kadınları hangi ülkede yaşıyor.?

Dünyanın en güzel kadınları sizce hangi ülkede yaşıyor ben en çok Venezüella ve Rus kızlarını beğeniyorum çünkü kusursuz gibiler ya çok farklı bizimkilere hiç benzemiyorlar en basitinden kızlarda selilüt bile yok uzun boylu ve yüzüne bakamayacağın kadar güzel rus kızları var venezüllada ise esmer güzel çok iyi bence sizce dünyanın en güzel kızları nerde yaşıyor.?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle körede bence ne demişler daracık kablar suları damlar:)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hadi soran seni Venez'e ya da Rusya'ya gönderiyoruz oradan selülitsiz, zeki , paralı, seksi bir kız bulur evlenirsin bende bir davetiye isterim elin değmişken beni de İtalya'ya gönderelim bende oradan baklavalı, zengin, karizmatik, sempatik bir erkekle geri dönerim.

0|0
    0|0
  • Herkes Rus diyecek bence Finlandiya

0|1
    0|0
  • İsveç.

0|1
    0|1
  • Rus,Hint,İran

0|1
    0|0
  • ben iran kadınlarını beğeniyorum.

0|1
    0|0
  • afrika

0|1
    0|0
  • norveç

0|1
    0|0
  • bence fazla uzanmayın eninde sonunda türk kızlarına kalacaksınız

1|1
    0|5
  • bence türkiyede yaşıyorlar sen hangi ülkede yaşıyosun türkiyeye hiç gelmedin sanırm:)

0|0
    0|1
  • Pers kadinlari guzeldir. Genetik.

0|0
    0|0
    • pers diye bişey yoqqq

• Evet persler uzaya ucmus. Cia sikimsonik bir kaynak. En dogrusunu siz bilirsiniz. Safkan turksunuz hepiniz de. Zirnik asimile olmamissiniz. Su an iranda konusulan dilin perslerle de alakasi yok. İran kedisine persian cat demiyoruz. Ya olm dil dil. Yun yani.

• Kizim bahh gitt

Erkekler Ne Diyor 12

• Dunyanin en guzel kizlari diye bir kavram yok zevkler degisken olabilir kisiye gore

Turk kizlarinin en buyuk eksigi kisa boylu olmalari vs degil biziz

Biz bunlara veriyoruz gazi veriyoruz iltifati bir iliski yasamak icin yapmadigimiz saklabanlik kalmiyor tabi kizlar hep boyle surecek sanip burnu yukarida yasiyo e bir yerden sonra da sen cekmiyorsun hatunu o da yenisini buluruz bana erkek mi yok diyo

Ondan sonra fistik gibi kizlar 30 yasini gorup onune ilk geleb kel gobekli kendisini aldatmayacak erkege kapagi atiyorlar

Yoksa ne hatunlar fizik ayni kalsin kafasinin ici rus olsun ne fantastik birsey oldu zevk sahibi adamim :-)

0|0
    0|1
  • Nijerya bence

0|1
    0|0
  • Azerbaycan

Türkiye

:))

1|1
    0|1
  • Venezüale'ya gitsen kadınları görsen ağlarsın be ne güzeli :))

iki tane dünya güzeli çıktı diye herkes öylemi sanıyorsun

0|0
    0|0
  • TÜRKİYE TABİKİ

0|0
    0|1
  • türkiye

0|0
    0|1
  • Türkiye :D

0|0
    0|1