Her zaman işe yarar dediğiniz altın kurallarınız neler?

konu geniş herhangi bi konuda kadınlar, erkekler, iş hayatı dost arkadaşlar üzerine her zaman işe yarar dediğniz ya da beni hiç şaşırtmaz dediğiniz altın kurallarınız var mı?

Güncellemeler:
link kastetdiğim "ne zaman ceketini yakarsan, o zman taksi gelir" tarzında bir kural.sizin olsun ama kural.tecrübeyle sabit olsun.anlaştık?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• -ailemin yanındaysam, eve kaçta, ne halde gelirsem geleyim, ekmekle gelirsem az laf işitirim :D

evine ekmek getiren insandan zarar gelmez mantıksalı :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• mesela birinden bişey isteyeceğim yada bi iş var ve yapmak yada yapmamak onun keyfine bağlıysa direk olarak ona ihtyacım olduğunu ve ondan başka bana kmse yardım edemez gibi bi mesaj yolla yani o kendini senden üstün bilgili vs.. gördümü o işi yapıyor tecrübe ile sabit on numara çalışıyor:)

1|0
    0|0
  • altın kuralım karsıdaki insan kim olursa olsun hep gülerim yaptıgım şey de budur karsıdakini illa ki yumuşatır kıvama getirir :)

1|0
    0|0
  • erkekliğin 10 da 9 u kaçmaktır..

0|0
    0|0
  • değersizleştirme.

1|0
    0|0
  • Laftan anlamayan birine direkt kafayı oturt susar

1|0
    0|0
  • dürüstlük ve kendin olmak...

her zaman işe yarar...

0|0
    1|0
  • pembe yalanlar

0|0
    0|0
  • “Herkes istedigi kadar elestirebilir, ama benim kuralim sozunu yetiremiyorsan susacaksin.”

0|0
    0|0
  • doğruluk oan acı bile olsa söylemek neticede kesinlikle işeyarar

0|0
    0|0
  • saymakla biter mi sandın

0|0
    0|0
  • Efendi olmak, adam olmak, asla kimseye yanlış yapmamak ki arkamızdan kötü söz edilmesin...

0|0
    0|0
  • gül ve küfret :))

0|0
    0|0
  • Tek kuralım var dürüstlük...

0|0
    0|0
  • Ekmeğin üzerine tereyağı ve reçel sürdükten sonra eğer elinde düşürürsen hep reçelli tarafına denk gelir aşağısı.

0|0
    0|0
  • susmak sadece

0|0
    0|0
  • duygu sömürüsü

1|0
    0|0
  • Altın kural değilde mesela hep sakin olmak benim yaptığım birşey ve sinirlerime hakim olmak.

0|0
    0|0
    • düzgün bi cümle haline getirirsek; " hiştt sakin ol sinirlerine hakim ol" diyebilirz o zaman.

Kızlar Ne Diyor 5

• 'ne zaman zorda kalsam iki damla gözyaşı yeter'

1|0
    0|0
  • Geç kalıcağım zaman babamı arar korkuyorum gel beni al derim. Tabi o gelene kadar 1 saat daha zamanım olur. Hem laf yememiş hem de zaman kazanmış olurum.

1|0
    0|0
  • babam der ki hep;iyi hesaplar dostlukları uzatır...

1|0
    0|0
  • kaçan kovalanır

1|0
    0|0
  • evet, lanet murphy, bi kere bile haksız çıkmaz:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...