Sevdiğiniz kızın aramasını bekler misiniz hani biraz geri duruyim de bak nasıl yanaşacak gibi düşünür müsünüz

sevdiğiniz kızın aramasını bekler misiniz hani biraz geri duruyim de bak nasıl yanaşacak gibi düşünür müsünüz yani kendinizi geri çeker misiniz evetse nden bu tarz düşüncelere girersiniz ? diyelim ki sevdiğiniz mesaj attı hala bunu devam ettir misiniz bu işte arayıp sormamayı üzerinize geldikçe daha mı çok kaçarsınız

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende bir kac Gün öyle yapiyorum. Yüz vermiyorum, cevap gec atiyorum. Telefona cikmiyorum. Ben önceden cok Yüz verdim, basima cikti. Bir aralar terk etdi beni ve geri döndü. Bende güvenmiyorum bu aralar.Ondan dolayi kendimi geri cektim ve bekliyorum. Benden yine vasgecebilirse Allah´a Havale edip birdaha Yüz vermicem.

0|1
    0|0
    • neyi bekliyosun peki

• Görüstügümüz Zaman bana seni cok seviyorum diyor. Özlüyorum falan filan. Zamana birakip bu Sözlerin bos beles mi oldugunu görmek istiyorum. Cünkü ben nekadar onun pesinden kosturzam o benden daha cok uzaklasiyor, simariyor. Biktim artik bende. :)

• sevdiğim ise neden bekleyeyim,her an yanımda olmasını istediğim kişiye neden trip yapayım, yanımdayken bile özleyeceğim bir kişiden neden uzakta durayım ki..?

0|0
    0|0
  • Arasada umurumda degill aramasada koy verdim herşeye

1|0
    0|0
  • Tabiki beklerim. Öyle biraz geri durayım bak nasıl yanaşacak dememde yani :) onu denerim ilişkimize ne kadar önem veriyor diye çabalıyormu diye. hep erkek çabalayıp çırpınırsa ilişkinin bir anlamı kalmaz.

0|0
    0|0
    • ilgi gösterince bu kız bende ayaklarına uzaklaşıyosunuz

• tabi o şart yanee:)

• O zaman sorun yok :)

• ben sevdiğim kızın aramasını beklemem ben ararım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karşı roldeki kişi olsam yorulurdum... Haksız yere yormak çok anlamsız geliyor bana, ego tatmini... Zamansız gurur? Sevgiyi yıpratır...

0|0
    0|0
  • aramam mesaj atmam ararsada sınırım gecene kadar acmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...